Lista ocen Nissan Navara III (69) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borys
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
ZERO ! 133.000km i ZERO powaznych usterek ! A warunki uzytkowania nie sa proste, gdyż dość często autostrada solo, 150-160km/h, bądź na trasie z przeczapami 2,6-3,2tony. Do tego często poza drogami utwardzonymi, z załączaniem blokad i reduktora, z ładowaniem po 800kg na pakę. I NIC ! Mam wrażenie, że kluczem do takiej sytuacji jest omijanie ASO. Nakazują robic przegląd co 30.000km. Ja dokonuję przeglądów sam, zmniejszyłem przebiegi między...
~Marcin
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Turbina, silnik Najgorsze jest to , że salony mają to w D... Co za dziady ! jak nie wejdziesz i z buta nie j.niesz to G załatwisz . Nie uznaję tej marki od momentu jak mnie traktują w Salonach. Uważam , że jak auto jest na gwarancji to ma być naprawione na gwarancji a nie , żeby klient się prosił o rozwiązanie problemu ! Do tych uwag dołączę to , że zaczyna już pasek piszczeć ... Ciekawe czyja wina będzie ? Moja ? czy męczącego się...
~fan japonskiej motoryzacji
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
BUBEL- czego sie spodziewac po marce japonskiej nalezacaej i bazujacej juz na technice renault na dodatek skladanej przez hiszpanow podczas sjesty? TRAGEDIA aso nie potrafi sobie poradzic z userka co gorsza nie potrafia zdiagnozowac usterki!! przez 10k km wymienili listwe zasilajaca, jakies czujniki przy listwie zasilajacej, czujniki przy pompie wtryskowej, czujnik przy skrzyni biegow, filtr paliwa (po przebiegu 20k km 2 raz przy czym auto...
~zbigo
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
76 tyś koło dwumasowe się rozleciało 85 tyś silnik Łożysko korbowodu i coś tam w rorządzie 95 tyś łożyska w skrzyni biegów a teraz coś mi żęzi w dyfsze tylnim tamto było naszczęscie na gwarancji ,podam auto reguralnie serwisowane w autoryzowanym serwisie narazie jestem załamany poprzednie auto to nisan terano 1 było niezawodne 380 tyś przejechane i żadnych takićh cyrków
~Aga
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Sprzęgło... 140 tyś km- dwa razy wymieniane, w tym raz na gwarancji. Zawieszenie raz wymieniane na gwarancji tył i przód. Przed końcem gwarancji oszczędnie jest skonsultować się z nieautoryzowanym serwisem. Naprawa sprzęgła po gwarancji to koszt około 6 tyś, zawieszenia około 10 tyś. Na \"boku\" w serwisie dowiemy się, że w obie awarie są w tych modelach \"standardowe\".
~junior
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
18.000km wymiana tylnej półośki, 25.000km wymiana całego sprzęgła (potem jeszcze 2 razy !!!)68.000km wymiana pompy, pływaka w zbiorniku paliwa, 110.000km prawa piasta, 120.000km lewa piasta, 135.000 zatarty most, 185.000km prawy czujnik ABS, 200.000km złamane dwa pióra resoru.
~lux
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Padł EGR i czekałem na niego 1 miesiąc. sprowadzali z Japonii. Pękająca skrzynia ładunkowa ale to wina dilera z Opola V..car która zabudowała nieoryginalną zabudowę i teraz wykręca się jak może od odpowiedzialności. Firma do bani i serdecznie jej nie polecam!
~Marcin [Wrocław]
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Przy dość wyczerpującej jeździe (maksymalne wykorzystanie mocy zarówno w mieście jak i poza miastem, a zwłaszcza na autostradzie) - brak jakichkolwiek problemów technicznych. Nieco szybko zużywające się opony.
~MK
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
pompa paliwa - serwis twierdził że moja wina bo zatankowałem niemarkowe paliwo :), huczący tylny most, też podobno moja wina, amortyzatory, końcówki, tarcze, teraz szykują się elementy zawieszenia za kilka kilo PLN :(
~blacknigger
Pick Up 4.0 265KM 195kW
Zrobiłem 500 000km. Znajomy mechanik polecił mi przekręcić licznik o 100 000 w tył przy 150 000 co zapobiegnie usterkom. Na razie działa, cofałem już 4 razy. Zbliża się 5 cofanie i jak na razie bez usterek!