Lista ocen Nissan Navara III (85) - Silnik

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Tutaj mnie rozczarował Nissan. Auto miało problemy z turbiną. W salonie w Kaliszu , Gdańsku odsyłają mnie do Nissan Polska. Tam przejęci oczywiście problemem mają to w głębokiej D. Auto miało pracować na mnie a ja się z nim męczę. Nie wiedzą co mu jest. Po wymianie czujnika temperatury spali czy coś podobnego auto odzyskało wigor. Zrobiłem kilka tysięcy kilometrów i silnik znowu działa nie tak. Zawiesza się ( przy wyprzedzaniu adrenalina...
~rvc 792290110
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
witam kupilem auto 12 marca 2009.. dzis 17 marzec 2009 i juz auto uszkodzone. po 500 km w aucie wystapil nagly spadek mocy.. przy redukcji z 4 na 3 bieg rozpedza sie z (60-80 km/h) 15s. Totalna porazka. srednie spalanie 12,6 l ali jak smok. Ciekaw jestem tylko czxy serwis bedzie wiedzial co zrobic z tym problemem. Na forum juz sie dowiedzialem ze kazali jezdzic dalej bo nie ma bledu w komputerze... poprostu MASAKRA NIE POLECAM TEGO AUTA NIKOMU
~Egebere
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Potężny moment obrotowy pozwala na dynamiczna jazdę i ruszanie bez dodawania gazu. Prędkość obrotowa poniżej 1500 obr/min nie powoduje czkawki w tym silniku. Łańcuch rozrządu daje poczucie bezpieczeństwa, podobnie napędzany od wału wiatrak wentylatora chłodnicy. Dużo miejsca w ułatwia kontrolę i regulacje naciągu pasków. Zablokowanie dopływu spalin do EGR nie powoduje wyświetlania błędu.
~śliski
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Rowerzyści i małolaty wypisały tu już dość bzdur więc pora na prawdziwą opinię, prawdziwego użytkownika! Łańcuch rozrządu, a nie badziewne paski!Podobnie ciekawy, bezpośredni, bez paskowy napęd wentylatora chłodnicy!Pan Kazio nie ma tu nic do roboty.Łatwy dostęp do filtra paliwa, oleju i powietrza. Czuć moc i moment obrotowy! Rusza się bez dodawania gazu z 1, nawet z przyczepą campingową!
~Borys
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Kultura pracy silnika jest bardzo dobra - nie mam żadnych zastrzeżeń. Elastyczność przy 6-biegowej skrzyni biegów przyjemna, wyprzedzanie w polskich warunkach bez problemów. Autostradowe podróże z prędkościami 150-160km/h bez żadnych kłopotów. Szybciej nigdy nie jechałem, w końcu to auto o aerodynamice garażu murowanego.
~Krzysztof kkus@poczta.fm
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Czuć moc, jest bardzo elastyczny. W zimie po odpaleniu bardzo głośny aż się nagrzeje. Podobno standard - olej musi dojść wszędzie... cóż, w innych autach np. Toyota Landcruiser z większym silnikiem nie zauważyłem tego - ale cóż... Elastyczność rewelacyjna jak się nagrzeje. Podczas jazdy - też nie za cichy ale ok.
~Artur
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Cichszy niż np. w Passacie, ciut głosniejszy niż w Vectrze C, ale generalnie cicho, słychac tylko powyżej 2600 obrotów, ale nie uciążliwie. Mocny jak cholera! Osiągi jak osobówka, i to z niezłym silnikiem. Na światłach zwykle zostawia inne autka. Widziałem zaskoczone miny.
~WFM
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
KATASTROFA. Twór francuskich inżynierów wytrzymał dokładnie 16 tys. kilometrów, po czym wywaliło zawory. Silnik do wymiany. Kiedyś, bo serwis nie był w stanie określić terminu naprawy. Samochód nie zdążył wyjechać w teren, zrobił dwie, dłuższe trasy.
~Piotr
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Swietny silnik, jak narazie konkurencja nie dorasta choć Toyota szykuje już 170 konnego diesla do Hiluxa. Wysoka kultura pracy, bardzo dobre (jak na auto tej wielkości) przyspieszenia i elastyczność. Moc przydaje się zarówno w mieście jak i na trasie.
~Tomek
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Bez żadnego chipa ponad 170 koni. L200 musi mieć chipa (dopłata) a Hilux 3-litrowy silnik. Dłuuugo na rynku najmocniejszy pickup w dieslu. 400Nm robi swoje, komfortowo jeździ się na wyższych biegach, wyprzedza bez ryków silnika.