Lista ocen Nissan Navara III (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czarny
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
w tej klasie i modelach porównywanych rocznikowo wg. mnie nie ma konkurencji; przed zakupem testowałem wszystkie dostępne w tym momencie modele (wiosna 2008) i reszta odpadła w przedbiegach, jeśli chodzi o komfort jazdy,wyposażenie i stosunek jakości do ceny to chyba do chwili obecnej nie ma konkurencji; oceniam model 2,5 LE+premium pakiet+blokada mostu (ma wszystko co było bez automatu i fabrycznej nawigacji z której zrezygnowałem ze...
~Marcin
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Auto mam nadzieje , że mi naprawią na gwarancji i będę zadowolony. Jeśli będę miał dalej problemy to ubije Nissan i będę im bruździł ile się na wszystkich forach ! Zapłaciłem sporo pieniędzy aby to auto na mnie zarabiało a tu takie cyrki ! Mam trójkę dzieci na które muszę zarobić a Nissan mi *******i wszystko. Jestem wściekły w tym temacie !
~jaan
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
za 110 tys netto (nowy samochód) wersja 4 drzwiowa z nadbudową z tyłu, - jest kilkadziesiąt innych samochodów. Jeśli chcesz wygodnie wozić worki z cementem, siano dla konia na pole, nawozy z GS-u, motocykl na rajdy, sprzęt turystyczny - OK. Jeśli do codziennej jazdy na polskich drocgach - makabra! Trzęsie, hałasuje, i trzeba do niego sporej krzepy!!!
~Sylwek 693454997
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Nie kupiłbym ponownie tego samochodu, nawet gdyby mi tą usterkę naprawili i przyznali się do wady układu kierwoniczego!!! Nie spotakłem jeszcze dealera który w tak oscentacyjnie olewatroski sposób traktuje swoich klientów!!!!! A miałem już kilka nowych samochodów i różnych marek, ale nigdy jeszcze żaden dealer tak mnie nie lekceważył!!!!!!!!!!!
~Tomek
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Mam maksa wyposażenie, za 147.000 zeta (brutto) dostałem porządną terenówkę, wygodne auto w trasę i praktycznego pickapa ze skórą, nawigacją, szyberdachem, zmieniarką CD, automatem, 174-konikami pod maską. Brawo!
~WFM
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Samochód w grudniu zeszłego roku, w tej wersji, kosztował 153 tys. Wychodzi na to, że za każdy przejechany kilometr (nie licząc benzyny), zapłaciłem 9zł56gr. Taniej byłoby wynająć taksówkę. Albo mały śmigłowiec.
~pilo
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
moim zdanie tutaj mogliby sie pokaza, a do tego doszly te akcje nissana z koncowki 2008 roku, gdzie opuscili ceny o kilkadziesiat procent, co z pewnoscia zawazy na ew odpsredazy w przyszlosci
~wojciech
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Jeżeli ktoś kupuje ten pojazd na firmę i może odliczyć vat a część ładunkowa może się mu przydać to nie widzę lepszego pojazdu na rynku w Polsce. Jkość naprawdę rewelacyjna. Szczerze polecam.
~lux
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
dobrze choć jest kilka kamyczków np.: szybko zużywające się klocki hamulcowe i tarcze, diler z Opola Vipcar zainstalował nieoryginalną zabudowę od której pęka skrzynia ładunkowa.
~hunter33
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Pozornie cena to nie jest mocna strona tego modelu ale za takie wyposażenie u konkurencji trzeba niestety słono dopłacać i niejednokrotnie nie jest ono dostępne nawet za dopłatą.