Lista ocen Nissan Navara III (75) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czarny
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
bdb w zimie używam klimy z nawiewem na szybę(oczywiście nie do chłodzenia:)))i jest ok, trochę gorzej z temperaturą w kabinie przy dużych mrozach trzeba trochę poczekać, warto podgrzewać silnik na postoju i osłonić chłodnicę;
~jurant@onet.eu
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Ogrzewanie doskonałe, wentylacja zresztą też. Brakuje mi opcji aby wyłączyć klimatyzację i puścić nawiew powietrza z zewnątrz bez zadawania temperatury( czasami chłodzi za mocno i muszę regulować nastawy temp.)
~Piotr
Pick Up 4.0 265KM 195kW
Wetylacja na piatke, moja wersja posiada micro-filter do kabiny, klima soper, natomiast ogrzewanie zaczyna dzialac po paru minutach. Spowodowane jest to dlugim nagrzewaniem sie silnika 4000cm.
~Marcin
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Latem chłodzi fajnie, zimą dłużej grzeje ale to Diesel. Wszystko ok uważam. Dmuchawy działają dobrze, szybko odparowuje wilgoć z przedniej szyby . Jest naprawdę przyzwoicie!
~MIROSŁAWIK
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
sterowanie nawiewami i kierunkiem ich niema opcji sama przednia szyba jak włączam szybę to grzeje mi po nogach trochę lipa, po zatym ok (problem z przyzwyczajeniem z innych aut)
~Artur
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Ogrzewanie ciche, skuteczne, chociaż zdaje się że temperatura faktyczna jest ciut za wysoka niż ta ustawiona. Tak ze dwa stopnie. Po prostu jak chcę 20 stopni, ustawiam 18 i szafa gra.
~Borys
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Klimatyzacja działa bardzo dobrze, żadnych problemów latem, ani zimą. Kabina nie jest aż tak duża, zatem błyskawicznie dochodzi do ustawionej temeperatury.
~blacknigger
Pick Up 4.0 265KM 195kW
Grzeje jak napalona kobita. Zastanawiamy się z żoną czy nie wstawić do domu tego systemu nawiewu. Teściowa nawet kotlety potrafi usmażyć jak dam grzanie na 4.
~arturobox@tlen.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Czasem klimatyzacja dziwnie i nieprzewidywalnie sie zachowuje w porownaniu do climatronica niemieckich marek Wtedy przechodze na manual Ogolnie ok
Dziennik kosztów dla Nissan Navara III
10,7
~Piotr
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Bardzo dobra i wydajna. Ogrzewanie świetne, aż za dobre momentami, ale czytając inne komentarze zauważyłem, że w każdym modelu tak jest.