Lista ocen Nissan Navara III (82) - Widoczność

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~śliski
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
To nie wasze Tico więc przy cofaniu będziecie mieli problemy, zwłaszcza w nocy. Łatwo można zamontować dodatkowe światła cofania( z przekaźnikiem) i gumowe odboje na tylnym zderzaku i po problemie, tudzież obrysówki, chociaż powinien to zrobić producent, z racji przetłoczeń błotników kół tylnych, które zasłaniają widok na zderzak. Duże, podgrzewane lusterka boczne nie stwarzają żadnych problemów przy manewrach i dają poczucie bezpieczeństwa....
~Egebere
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Widoczność do przodu i na boki jest świetna. Nim inni w korku ruszą, Nawarowcy znajdują już dla siebie wolny pas, poza zasięgiem wzroku kurdupli. Mając zabudowaną pakę trzeba nauczyć się patrzenia tylko w lusterka boczne i wierzyć w masywny stalowy zderzak z tyłu. Przetłoczenia nadkoli tylnych proszą o umieszczenia na zderzaku tylnym lamp obrysowych. Cofanie w nocy wymaga zainstalowania dodatkowych reflektorów świateł cofania, bo pojedyncze...
~fan japonskiej motoryzacji
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
wysoko na plus dosc kwadratowy wiec wiadomo gdzie co sie konczy gorzej jak jest zabudowa bo tylna szyba jest przyciemniona i szyby w zabudowie takze wiec za podwojnie sciamnionymi szybami nie najlepiej widac po zmroku. Brak wycieraczki na zabudowie pogarsza sytuacje jak pada. ogolnie lepiej zabudowe z wycieraczka znalezc i pamietac ze to dostawczak wiec cofamy na lusterka boczne.
~Artur
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Do przodu rewelacja. W osobówkach patrzy się przez szyby poprzedników - sami wiecie jak to jest. W SUVach wzrok jest akurat na lini dachów - czyli kicha. A tutaj patrzy się dokładnie ponad dachami osobówek i widać daleko. Super! Do tyłu (bez zabudowy) OK, chociaż polecam czujniki cofania. Lusterka jak marzenie.
~przemek
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Wiem, że to ciężarówka, ale cofając nie widać po prostu nic. Nie pomagają duże lusterka, trzeba mieć "wyczucie". Z przodu też nie jest rewelacyjnie, co niższe osoby albo ustawią siedzenie kierowcy na max. wysokość (ale nogi będą wisieć w powietrzu), albo będą wyglądać zza kierownicy.
~Marcin
Double Cab Facelifting 2.5D 190KM 140kW
Przy tej wysokości słabo widać z przodu oraz na bokach ale to będzie w każdym aucie i trzeba się trochę pogimnastykować ;) Na trasie jest ok. Duże lusterka, czujniki parkowania z tyłu w mieście pomagają kierowcy.
~nomlih
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
naprawdę czuje się jak władca dróg. Wysoko bezpieczenie, duże lusterka, linia drzwi poprowadzona tak, że samochód nie przytłacza jak jest np w Hamerze. Jedyne co to promień skrętu-zawracania (13 metrów) to jest masakra.
~sebastian milordsc@wp.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
WIDOCZNOSC DO PRZOD JEST SUPER WIDZISZ DALEKO PONAD DACHAMI JADACYCH PRZED TOBA SAMOCHODAMI DO TYLU NO CóZ NIKT CHYBA NIE OCZEKUJE ZE AUTEM PONA 5M BEDZIE SIE COFAłO JAK MALUCHEM POZA TYM SUPER LUSTERKA BOCZNE
~Borys
Pick Up 2.5 dCi 4WD 174KM 128kW
Nie mam żadnych problemów z widocznoscią. Siedzi się wysoko, wszystko dookoła widać. Nie mam problemów z parkowaniem, choć mnóstwo ludzi narzeka na gabaryty. Ja nie. Uwielbiam rozmiary tego auta.
Dziennik kosztów dla Nissan Navara III
10,7
~blacknigger
Pick Up 4.0 265KM 195kW
Widoczność oceniam na dobrą, z tego powodu iż gdy załaduję swoich kumpli do auta to nie mogę cofać przez ramię. Muszę zdejmować nadbudówkę, żeby jeździć z ekipą. Widoczność z przodu super. Widać drogę i pasy.