Oceny Nissan Navara III Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW 2005-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Navara III Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW 2005-2010

~Piotr
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Przyznam, że to bardzo uniwersalne autko. Codzienne dojazdy do pracy bez problemu, chyba że są zbyt duże korki, wtedy polecam wozić rower na pace, nie zawadza, a wierzcie mi, przydaje się :-). Problem sprawia parkowanie w ciasnych miejscach i czasami znalezienie miejsca do parkowania. Po pracy można spokojnie pojechać na zakupy i wrócić do domu z nową pralką bez czekania na dostawę, w weekend wyskoczyć za miasto, w teren, pojechać na wakacje...
4,1
~kamil
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
To sie nie zgadza, ze sa problemy z uznawaniem gwarancji w polskich autoryzowanych serwisach, jezeli samochod sprowadziło sie z zagranicy. Prawo jest prawem i dealerzy chcac nie chcac musza przepisy europejskie respektowac! Polska jest juz w Europie, jakby ktos zapomniał!!!A u niezaleznego dealera mozna kupic Navare korzystniej, niz u autoryzowanego dealera. Poza tym wersje z Zachodu sa lepiej wyposażone i okres oczekiwanie na nie jest...
2,9
~zbigo
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
auto ogólnie fajne ale zawodne jak reno laguna aż trudno myśleć co będzie dalej jak się gwarancjia skończy
2,5
~fan japonskiej motoryzacji
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Zaluje chwili zakupu tego bubla, najchetniej to bym go zezlomowal ale jeszcze leasing do splacenia zostal. A serwis nissan to jakas pomylka!!
~Zbyszek (zbyza@poczta.fm)
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Najlepszy na naszym rynku Pick-up, naprawde jestem z niego bardzo zadowolony. czekałem na autko 3 dni u dealera. Wersja full wypas ze skórą i elektryką+zabudowa a cena zadowalająca.
2,8
~MK
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
po wyglądzie zewnetrznym można by się spodziewać dużo więcej, najbardziej wstyd przed znajomymi którzy liczą na przejażdżkę luksusową limuzyną a tu ciasna trzęsąca się ciężarówka
~inventum@vp.pl
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Nie bierzcie w ramach pakietów żadnego badziewia w postaci zabudów. Chyba, że sprowadzicie sobie oryginalne ze Stanów.
~adb
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Umieszczenie tylko jednego światła cofania to żart przy tak dużym samochodzie. To tak ,jakby zapalić świeczkę i cofać wśród drzew.
2,9
~Zawiedziony
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
Pojazd użytkowany 2,5 miesięcy z czego 15 dni w serwisie.
~daro
Pick Up 2.5 dCi 4WD 144KM 106kW
dobrze sie prowadzi na dalekie trasy i nie dóże zużycie paliwa a tagże dynamiczna jazda która nie meczy przy wyprzedzaniu
Nissan Navara III Pick Up