Lista ocen Nissan Note II (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~k33
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
- pasek zaczął sporadycznie "ćwierkać" od 50tys km, przy 80tys już regularnie popiskiwał przez pierwsze dwa kilometry, to wymieniłem - jedno łożysko zaczęło hałasować przy 60tys, wymienione - raz czujniki ciśnienia opon zapaliły się po wymianie ogumienia, trzeba było wyłączyć jak dla mnie bzdety, oceńcie sami
~Jarek Zakrześ
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Nie występowały. Tylko z mojej winy przytrzasnąłem ramiączko od plecaka w zamku bagażnika - serwis uporał się w 10 min., no i raz wpadły drobiny liści do układy nawiewu z mojej winy, za długo jesienią parkowałem pod drzewami. W warsztacie zajęło trochę czasu, aby to wyciągnąć, gdyż odgłos przeszkadzał przy włączonej klimie.
~kamkam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Brak póki co. Mam nadzieje, że nie macie mi za złe, tej rozbudowanej wypowiedzi o samochodzie. Chciałem co niektórym ułatwić wybór. Nie jestem specjalistą, nie jestem także mechanikiem, chociaż uczelnię na M skończyłem :) Pozdrawiam serdecznie.
~trzytrzy
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Liczne czujniki samochodu alarmujące o konieczności zajrzenia pod maskę/tankowania/dopompowania kół bardzo przydatne, nie wariują. Tryb eco - super rozwiązanie. Spalanie większe niż się spodziewałem, ale z kilometrami powoli maleje.
~Adam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Paski co 5 tyś km zmieniłem..wada soli i napinacze.. ponad 80 tys km i rozszczelnil się silnik..jakaś spoina puscila...myślałem że po 180 tys coś będzie A tu tak wczesnie
~uzytkownik
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
W ramach gwarancji na pierwszym przeglądzie (18kkm) poprawione mocowanie listwy podokiennej i wymiana paska osprzętu silnika (zaczął piszczeć).
~Rk
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Jak narazie awarii brak... Oby tak dalej. Wiem, że opinie o silniku K9K nie są najlepsze...
~Rafik 1977
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Samochód jak narazie przejechał, 4780 km wieć nie można powiedzieć, czy posiada jakiekolwiek usterki.
~Aleksandra
Pasek klinowy, amortyzatory siadły po 5 latach
~wojtek
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
nie mam pojęcia trudno coś powiedzieć za mały przebieg