Lista ocen Nissan Note II (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamkam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Tak jak pisałem wcześniej, dla kierowcy ok, ale po przyzwyczajeniu do wyższej pozycji jazdy. Kolana nie ocierają o nic. Obsługa jest intuicyjna. Natomiast prawdziwe szaleństwo zaczyna się z tyłu na kanapie. Miejsca nad głową jest w sam raz dzięki specjalnemu wyprofilowaniu. Osoba mierząca 1,95 usiądzie spokojnie z tyłu. Dużo miejsca na nogi, nadwyżki miejsca można przesunąć kanapę do przodu. Są kieszenie typu "kangur" w fotelach...
~trzytrzy
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Natomiast przestrzeń w tym samochodzie jest niesamowita. Samochód będzie komfortowy nawet dla naprawdę wysokich osób. Zarówno z przodu jak i z tyłu bardzo dużo miejsca na nogi. Nawet z pakietem rodzinnym i przesuwaną tylną kanapą miejsca jest bardzo wiele - wielki plus!
~Rafik 1977
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Przestrzeń ogromna jak dla tej klasy pojazdu. Nietrzeba się zbytnio ściskać z przodu aby z tyłu za kierowcą mieć dużą przestrzeń. Jak na tą klasę samochodu we wnętrzu jest dużo miejsca, w tym że można regulować tylną kanapę przy pakciecie Rodzina.
~uzytkownik
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Tylna kanapa z uwagi na szerokość auta zdecydowanie dla 2 osób. Ale trójka dzieciaków też jedzie bez problemu tyle że w środku bez fotelika. Przesuwana tylna kanapa powinna być standardem a autach tej klasy.
~k33
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Mam 190cm i jak ustawię pod siebie fotel z przodu to z tyłu i tak bym się bardzo komfortowo zmieścił. Luksus! Ostatnio porównywałem z Fordem Mondeo - Note nieznacznie wygrywa :)
~arcio
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
ogromna" ilość miejsca nawet 190 cm osoba z tyłu ma sporo miejsca. jak n atakie auto to bardzo dobry wynik. wersja family przesuwana kanapa dodatkowy atut
~Jarek Zakrześ
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Jak na ten rodzaj i wielkość samochodu lepiej być nie może. Wszyscy czyją się dosyć swobodnie, jeśli chodzi o podróż 5 osób.
~krzychu
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Bardzo dużo miejsca na tylnej kanapie. Mam zwykłą Accenta'e bez pakietu rodzinnego, ale suwana kanapa by się przydała...
~mpadz
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Bardzo duża jak na te gabaryty, choć siedzi się raczej pionowo - tzn. bardziej jak na krześle niż w fotelu.
~tomek_tyl
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Rewelacyjna przestrzeń jak na tą klasę auta. Przesuwana tylna kanapa. Dużo miejsca dla pasażerów.