Lista ocen Nissan Note II (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamkam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Wcześniej prowadziłem auta z silnikami diesla - starszej generacji. Po przesiadce myślałem że bedzie trzeba długo czekac na nagrzanie, i ? niespodzianka. Bardzo szybko nagrzewa wnętrze, (nie mam wersji z automatyczną klimatyzacją, jest tylko manual). jej obsługa jest intuicyjna niczym w starych Mazdach, coniektórzy pamiętają zapewne przesuwane regulacje. Tutaj widać że japończyny musieli ewidentnie coś swojego zostawić w aucie i tak oto...
~uzytkownik
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Latem chłodzi, zimą grzeje. Klima auto jednostrefowa z uwagi na nietypowy panel obsługi wymaga przyzwyczajenia. Latem z uwagi na dużą powierzchnię szyb i w ogóle duże wnętrze nie ma lekko.
~arcio
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
szybko się nagrzewa. mankamentem jest parująca szyba przednia, dlatego wprowadzono automatyczne uruchamianie klimy przy ustawieniu nadmuchu na szybę. klima niweluje szybko mankament
~k33
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Czasem paruje przednia szyba, ale klima błyskawicznie rozwiąże problem. Zupełnie nieuciążliwe.
~Adam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Klima wydajna.nie daje rady gdy załącza się sprężarka.. Auto traci moc..wyłącz klime to wyprzedzisz.
~Jarek Zakrześ
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Nie mam żadnych uwag, układ działa niezawodnie. Szyby nigdy nie były zaparowane.
~krzychu
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Klima średnio wydajna, ale wystarczająca. Ogrzewania jeszcze nie używałem.
~trzytrzy
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
W moim modelu mam klimatyzację manualną, bez zarzutów.
~Rafik 1977
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Działająca poprawnie bez jakichkowiel zarzutów.
Dziennik kosztów dla Nissan Note II
6,3
7,1
~tomek_tyl
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Nie widzę większych minusów.