Lista ocen Nissan Note II (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamkam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Jesli chodzi o zawieszenie to macie wyżej. Co do widoczności w aucie jest fajnie dzięki przeszkolnym szybkom trójkątnym w słupku A, które o dziwo, są także wentylowane. Lusterko wsteczne nie przeszkadza w codziennej jeździe. CO do Radia duży plus za jakośc głośników, naprawde jak na tę klasę grają akceptowalnie. Samo radio ma bluetooth, wejście USB i obsługuje płyty MP3.
~k33
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Do tej pory nie do końca czuję czy nie zarysuję przodem. Z tyłu z kolei mam czujniki - przydają się. Tylna szyba nie jest symboliczna jak np. w Fordzie Fiesta. Natomiast słupek A rozbudowany. Mogło być lepiej, mogło być gorzej.
~trzytrzy
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Z widocznością są problemy, zupełnie jak w większości współczesnych aut, choć tutaj szyba tylna nie jest jeszcze symboliczna. Dużo trzeba patrzeć w lusterkach, czujniki parkowania nie są rozwiązaniem nieomylnym.
~krzychu
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Trochę przodu nie widać, ale ogólnie OK. Nie mam systemu kamer. Lusterka są wystarczające. Dziwią tylko bardzo małe (wąskie) osłony przeciwsłoneczne : zasłaniają tylko połowę górnego pola widzenia : okulary proponuję nabyć.
~Tomul7
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
troszkę głośno powyżej 130 km na godzinę ale zaobserwowałem że czy w każdym modelu nissana występuje ten problem
~arcio
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
zła widoczność do tyłu jak w większości aut. kamera cofania przyda się. nadal nie mogę wyczuć kiedy dojadę przodem do krawężnika.
~tomek_tyl
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Dobra widoczność ze względu na wyższą pozycję za kierownicą. Duże boczne lusterka. Poza tym standard
~uzytkownik
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Duża powierzchnia szyb daje dobrą widoczność. Nie mam pakietu IT a jeszcze w nic nie przytarłem.
~Adam
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Przod dobrze, szybki boczne fajna wstawka..tyl nic nie widac niestety
~mpadz
Mikrovan 1.2 80KM 59kW
Bardzo dobra. Choć przednie słupki boczne, mogłyby być cieńcsze.