Oceny Nissan Primera I Hatchback

Oceny Nissan Primera I Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Primera I Hatchback

~tsz73@go2.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Jakość wykonania oraz mała usterkowość samochodów japońskich w moim przekonaniu obala "mity" o niemieckiej przecyzji i bezawaryjności. Przykładowo passat czy golf z tego rocznika i z takim przebiegiem albo już jest na złomia albo zostawia za sobą czarną chmurę a o zapalaniu w niskich temperaturach można zapomnieć. Moja Primera ma przejechane ponad 330 tys km, nie bierze ani grama oleju (wymiana co 10 tys km na Mobil superdiesel), samochód stoi...
2,4
~nigdy nissana
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Żałosny samochód,markę Nissan będę omijał szerokim łukiem. To mój ósmy samochód, oprócz tego jeżdziłem jeszcze kilkunastoma. Przejechałem nim 20 kkm - traumatyczne przeżycie. Umiesciłbym go na równi z Polonezem chociaż ten ostatni jest o wiele tańszy w naprawie. Skoda 105 L to przy nim bajka. Jak coś szwankuje to nigdy nie wiadomo co to dokładnie jest. Znam się trochę na samochodach, dużo robię sam ale przy tym ręcę opadają i mechanikom....
2,6
~Wózek
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Na początku chciałbym zaznaczyć iż auto kupiłem w złym stanie technicznym. Była to najlepiej wyposażona wersja SLX , z m.in tempomatem , pełną elektryką , szyberdachem etc. brakowało tylko klimatyzacji oraz podgrzewanych siedzeń. Z początku dawało frajdę z jazdy mimo uszkodzonej skrzyni jednak późniejsze usterki i \'rozklekowanie\' auta sprawiło że tylko nadawało się na złom. Nie polecam nawet jak dają za darmo.
~Vmark
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Super autko do jeżdżenia zarówno na co dzień jak i na wakacje. Duże przestronne. Ja mam piękny wiśniowy metalik - i jak go ładnie wymyję, to lepiej wygląda niż niejedno nowe auto. Sylwetka chyba się nigdy nie opatrzy - przód ma fajne wąskie reflektory.
3,1
~dobii
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
najbardziej uciążliwe to ciągłe reperacje tak jakby 14 lat nic nie robili dopiero ja :( ewentualnie tanie części pakowali i na pewno był kiepski mechanik, do napraw ciężko się dostać samemu gdziekolwiek zatem tylko warsztat i kasa oraz kierownica za nisko.
~Jacek
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Niezawodne i obszerne auto. Wygodne na długie podróże. Karoseria bardzo wytrzymała na korozję. Dopiero w wieku 17 lat zaczęły się pojawiać drobne pęcherze na łączeniu progów z tylnymi nadkolami. Mogłoby trochę mniej palić.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera I Hatchback
11,0
~vice
Hatchback 1.6 90KM 66kW
świetny nie sprawiający poważnieszych problemów samochód niewiarygodny przebieg ok.600 000 jaki nim zrobołem świadzczy sam za siebie.Silnik ne miał żadnej awari jedynie szkrzynia mi trochę szwankowała no i kłopoty z linką sprzęgła wymieniłem około 10 w zawieszeniu którego nie oszczędałem problemem były jedynie łączniki stabilizatorów.Ogólnie auto na v.
~evawk@interia.pl
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
ogólnie polecam, polecam, polecam. Auto w koleinach prowadzi się jedną ręką(oczywiście gdy wszystko jest sprawne), zawieszenie jest nieco twarde, ale to dla miłośników sportowej jazdy tylko atut:)silnik pracuje już 170 tys. bez problemu, falowania obrotów itp.b.dobrze znosi lpg a na sekwencji nie ma straty mocy no i jest wtedy bardzo ekonomicznie i bardzo szybko:)Kocham to auto.
~Czesio
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Auto bezawaryjne, jak większość japońskich aut. Zużycie jest mniejsze jeśli samemu dbamy i kontrolujemy stan techniczny auta(wymiana oleju i filtrów) zabezpieczenie korozji - konserwacja. Niezawodny w zimie, wygodny i ekonomiczny w jeździe (wersja Sedan-limuzyna 1600 cm3 wersja gaźnikowa 1992 rok). Po 200 tyś. km skrzynia daje znać o sobie, ale wciąż działa ;) Ma już 17 lat i jest niezawodny!
~a.trzesniewski@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Daję słowo że jezdziłem kilkoma niemcami,francuzami i fiatami,alePrimera jednak w każdej możliwej opcji jest b.dobra!Stylistycznie nie jest ,,nowością" ale dołożyć owiewki,ładny spoiler,alufelgi,dobrze wyczyścić lakier i nie ma wstydu takim cackiem jezdzić
Nissan Primera I Hatchback