Oceny Nissan Primera I Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1990-1998

Nissan Primera I Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1990-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera I Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1990-1998

~rafanti
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Ani sekundy nie żałowaliśmy kupna tego samochodu! wiedzieliśmy czego chcemy i to dostaliśmy. Duże, wygodne, niezawodne, pojemne - tylko raz zdażyło nam się że nie wszystkie zakupy weszły na raz do środka, ale wtedy kupiliśmy dwie kanapy i mieściła się tylko jedna... Pod wrażeniem ile tam można do środka włożyć byli nawet kierowcy samochodów dostawczych pod IKEA.
~Robert z Jeleniej Góry
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Przeciętne osiągi, przeciętny design ale dobra jakość , niskie koszty utrzymania, zero rdzy(auto ma 10 lat) no prawie znalazłem pod uszczelkami , zero stresu a o to mi chodziło. Wszystko działa a auto ma bogate wyposażenia.
2,6
~Rozczarowany
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Totalny złom. Miałem go 3 lata, przejechałem ok 40 tys. z podejściem, że lepiej wymienić coś przy pierwszych objawach niż zwlekać, a i tak same problemy były z tą padliną...
~Maniek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Wcześniej miałem auta niemieckie. Ergonomia może gorsza, ale mniej zawodne.
2,2
~fago
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
nie wiem jak tym można się zachwycac, bezpłciowy samochód z wieloma usterkami. Nissana będę omijać szerokim łukiem.
~marcin2011@gmail.com
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
NIEZAWODNY NA DLUGIE TRASY , SPALA 5.5 ROPY NA 100KM, TYLKO TA RDZA :( SILNIK IDEALNIE, ZAWIESZENIE IDEALNIE
2,4
~kowalczyk jacek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
jezdzilem tym autem 5 lat to co wymienilem w tym czasie nie zmiesciloby sie w trzech takich ramkach wiem co powiedza fani nissana...kupilem zajezdzony eghzemplaz...wrocmy do technologi..gniazdo wycieraczek...zwykla dziura wywiercona w plastiku..polosiedowymiany w kazdym..rozwarstwiajace sie szyby..pekajace glowice i wcale jej nie przegrzalem...u brata tez pekla..w tojotach i mazdach nie lepiej zolta zenada... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Ah1n1
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Silnik wolnossacy nie do zajezdzenia trzeba tylko pilnowac oleju i na czas go wymieniac (Silnik)
3,6
3,6