Oceny Nissan Primera I Kombi

Oceny Nissan Primera I Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Primera I Kombi

~bla
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Primerę sam kupiłem w Niemczech i od razu się w niej zakochałem. Moja miłość nie pozostała odwzajemniona. Bylem z nią daleko od domu. Spędziłem w niej kupę czasu oboje pracowaliśmy ciężko ki zawsze było nam z sobą dobrze-przynajmniej ja nie mogę narzekać. Ostatnio widziałem ja już w rekach innego właściciela i dalej trzyma się świetnie.Auto cokolwiek by nie mówić pracowało u mnie w bardzo trudnych warunkach. Często ciągnęło przyczepę 2tony i...
4,1
~dunior@limanowa.org
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo fajne autko - pomimo niedogodnosci jakie niesie ze soba starszy samochod i ja i zona jestesmy zadowoleni - pojemny samochod rodzinny, bardzo wygodny na dluzszych trasach (kombi). Musilem wymienic tylne amorki, 2 tlumiki (groszowa sprwa - spasowaly tlumiki od golfa i poloneza), tarcze i klocki hamulcowe - duzy wybor zamiennikow. Ostatnio szwankuje mi czasem rozrusznik - jeszcze nie doszedlem co to moze byc - ale ceny czesci (oryginaly)...
~gyjgk@jadamspam.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Fantastyczne auto. Ja pokochalem go od samego poczatku i tak zostalo. Mialem wczesniej fiata tipo, Citroena Saxo-zlom w kazdym detalu, malucha, mitsubishi colta. Nissan bije wszystkich na leb na szyje. To auto trzeba miec, pojezdzic nim troche i nigdy wiecej nie zmienisz go na inne!!!!!
3,6
~marcinmd
Kombi 1.6 i 90KM 66kW
Ogólnie autko nie sprawia większych problemów, obszerne, pojemny bagażnik, żeby nie słabe blachy i zawieszenie przednie to ok. ceny części zamiennych na podobnym poziomie jak inne marki z małymi wyjątkami na niekorzyść nissana.
~matexhandel@o2.pl
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Auto warte uwagi, szczególnie jeśli ktoś szuka auta rodzinnego.Kombik oferuje bardzo dużo miejsca.Wykończenie dobrymi materiałami (nie tak jak w obecnych autach sam plastik) bardzo przytulnie.Niskie ceny dobrze zachowanych egzemplarzy.Suche silniki.
~japancarslover
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Auto jest komfortowe, niezawodne, praktyczne,ladne szczegolnie w wersji limuzyna i silnikiem 2.0, ktory jest nie do zdarcia i swietnie radzi sobie na gazie.Jest pelno czesci i nie sa drogie.Jesli drozsze niz do europejczykow to na pewno lepsze.
~rafanti
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Ani sekundy nie żałowaliśmy kupna tego samochodu! wiedzieliśmy czego chcemy i to dostaliśmy. Duże, wygodne, niezawodne, pojemne - tylko raz zdażyło nam się że nie wszystkie zakupy weszły na raz do środka, ale wtedy kupiliśmy dwie kanapy i mieściła się tylko jedna... Pod wrażeniem ile tam można do środka włożyć byli nawet kierowcy samochodów dostawczych pod IKEA.
~johny21
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Ogólnie auto można porównać z Polonezem tzn:Nie ma kopa(silnik 1.6) ,nie hamuje , lata po drodze jak wańka wstańka(przy sportowym stylu jazdy bo normalnie tak do 120 jest Ok.),jest wygodny i pakowny jedyne co go nie łonczy z poldziem to to że się nie psuje Można go polecić normalnemu kierowcy który chce spokojne zajechać do celu to naprawde niezawodne auto na wiele lat, Piratom drogowym,świrom itp to nie polecam silnika 1.6
~Robert z Jeleniej Góry
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Przeciętne osiągi, przeciętny design ale dobra jakość , niskie koszty utrzymania, zero rdzy(auto ma 10 lat) no prawie znalazłem pod uszczelkami , zero stresu a o to mi chodziło. Wszystko działa a auto ma bogate wyposażenia.
~ZWIERZAK
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
BIORĄC POD UWAGĘ KOSZTY UTRZYMANIA SAMOCHODU - WAŻNE JEST ŻEBY NIE ZASKAKIWAŁY NAS NIESPODZIEWANE NAPRAWY WYNIKAJĄCE Z BŁĘDÓW FABRYCZNYCH LUB NIEDOCIĄGNIĘĆ JAKOŚCIOWYCH = OPEL. JEŹDZIŁEM WCZEŚNIEJ OMEGĄ B I NIGDY NIE ZAPOMNĘ MEGA KOMFORTU I BAJERÓW, KTÓRE POPRAWIAŁY JAKOŚĆ ŻYCIA, ALE RDZA, RDZA , KOLEKTOR WYDECHOWY , RDZA AHA I KOLEKTOR WYDECHOWY PO RAZ 2 SKŁONIŁY MNIE DO ZAMIANY NA COŚ CO PODOBNO JEST I MUSI OKAZAĆ SIĘ BEZPROBLEMOWE.
Nissan Primera I Kombi