Oceny Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002

Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002

~tomaszwspanialy
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Posiadałem to auto od 160tys km do okolo 200tys km. Po zakupie zalozylem sekwencyjna instalacje gazowa brc bo na samej benzynie samochod spalal bardzo duze ilosci paliwa- przy jedzdzie mieszanej okolo 11l na 100km. Moim zdaniem silnik do tego auta byl za slaby i meczyl sie przy tej wadze samochodu. Po zalozeniu gazu spalanie wynosilo ok. 12 litrow na 100. Nigdy mnie nie zawiodl moim. Na minus jak to w japonczykach na polskich drogach blacharka...
3,6
~marek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Silnik- właściwie bez poważniejszych usterek, odpala w największe mrozy -30 za pierwszym, gdzie sąsiad nowym autem nie daje rady. Jadąc nie bałem się, że mnie zawiedzie. Na trasie troche za mało KM do wyprzedzania, ale generalnie Ok. Spalanie w mieście Lublin-czy to zima czy lato zawsze 10l przy spokojnej jeździe.
~junior
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Jak na 1.6 100 KM i takie gabaryty nie spodziewajcie się rakiety, chcecie lepszych osiągów to polecam 2.0 i 140 KM. Auto dla ludzi którzy już się wyszaleli, super dla rodzin z dziecmi, bezpieczne i niewymagające nakładów pienieżnych, no chyba że trafi się jakiegoś odpicowanego trupa.
~dark123
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Jak dla mnie za pieniądze rzędu 12 tyś mam duży samochód z wielkim bagażnikiem, średnio ekonomiczny ze względu na spalanie (ale to brałem pod uwagę biorąc duży samochód), ale za to komfortowy. Jeśli ktoś chce tanio kupić samochód o większych gabarytach, niesportowy i jest w stanie przełknąć większe spalanie. To szczerze gorąco polecam !!!
~gzikson@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Autko idealne, kupione 12 letnie,żadnego luzu, szmeru, stuku. Nigdy mnie nie zawiodło, mało pali= małego ma kopa, ale po mieście jakoś przeżyje. 8 litrów po miescie latem, 6 na tarsie, zimą ok 11/12 po mieście na trese nie jechałem:)
3,2
~maciek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
TO NIE JEST JAPONIEC! I o tym trzeba pamietac kupujac to auto. Moj jest zrobiony w Anglii i taka jakosc przezentuje. Do tego potwornie drogie czesci, kilkakrotnie drozsze niz np do Fordow czy Peugeotow. Niby to Nissan, a w sumie jedyne co ma z japonczyka to ceny czesci. Jakosc lezy.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
12,0
~jeremy
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Przyjemny samochód jednak na jakośc materiałow nie tak dobra jak moim poprzednim samochodzie Audi. rozsadny kompromis pomiedzy cena a kosztami. dobry dal osób szukajacych niezawodnego lecz przeciętnego samochodu
2,9
~mariusz
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
auto bez szału. część problemów wynika z zasilania lpg, ale nie tylko. Z usterką modułu immobilisera nie poradziły sobie serwisy (autoryzowane)w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu. serwis z Poznania zlokalizował usterkę, wymienił co trzeba nie usuwając przyczyny. efekt: w pół roku trzy spalone moduły strata ok 1500zł i auto nie naprawione. uratował mnie "elektronik-haker" co zna się na ECU i zrobił obejście NATSA. chodzi ale za 500zł. nigdy...
~maziec@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
bardzo polecam, jechalem tym samym rocznikiem opel vectra,troche wiekszy przebieg, padalo tam wszystko od swiatelek po przeguby, jak sie przesiadlem do primerki to bajka! moge jedynie zamienic na jaguara albo bmw 7, POLECAM!
~staskop@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Wszystko jest wporządku samochod dostał 4 gdyż nie ma samochodu idealnego i ten także taki nie jest ale na pewno jest to dobry samochód, z dobrym przyspieszeniem, średnim zużyciem paliwa, bardzo dobrym komfortem jazdy i dobrym sprzętem muzycznym w standardzie.
Nissan Primera II Hatchback