Oceny Nissan Primera II Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW 1996-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Primera II Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW 1996-2000

~Cieply
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
auto godne polecenie, jest to moja druga Primka, poprzednia byla w wersji GX, nic do zarzucenia:) natomiast z wersja GT mialem mala historie.hihi tego samego dnia po zakupie auto, po 50 kilometrach silniczek zaczal przepalac wode a nie palowo, hehe uszczeleczka padla, ale to nic:) byl plan glowicy, wymienione uszczelniacze, wypolerowane zawory dolotowe jak i wydechowe. Te auta naprawde trzeba czyms dazyc zeby byc przy nich mimo problemow....
~wareczny
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
oceniam auto jako fajnie wykonate jak juz pisalem japoniec plastikowy ale w tej wersji i roczniku jeszcze ujdzie,kufer wykonany bardzo tandetnie nic nie zpasowane jakies dziwne szmatki i zatrzaski, szoferka ok,tapicerka latwo sie czysci autko fajnie sie zbiera w zakretach daje rade smialo na rodzinne wakacje wygladem tez daje rade fajny dostemp pod maska co wiecej ?jeszcze sie przyzwyczajamy do siebie wiec to tyle
~Madmax
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Ocena doskonale - ponieważ kosztuje mało, spala mało, wygląda dobrze - czarny, osiągi b dobre, nie psuje się, koledzy cię lubią bo nie masz najlepszego samochodu na świecie,
~piorku
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
jestem bardzo zadowolony z auta , wersja jest sportowa , i mimo ze to gt malo pali i jest duzo miejsca dla wszystkich a i w bagazniku sporo sie zmiesci
~doofy_86
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
słowem wstępu mam samochodzik dopiero 1 dzien ale juz cos chcialem napisac silnik pracuje bez zarzutu zarowno na sekwencyjnym gazie jak i na benzynie bez falowania bez zadnych zbednych ceregieli po prostu idealnie jak narazie mam nadzieje ze jest bez wad ukrytych (Silnik)
~Krzysztof

Usterki Nissan Primera II