Ocena kierowcy - Nissan Primera II Kombi

piotr, 16 lat temu
Silnik 2.0 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Nissan Primera II Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
z mojej PRIMERY jestem bardzo zadowolony. znam dokladnie jej "zyciorys"-kupiona od dobrego kumpla. jest ladnie utrzymana, bogate wyposazenie(4xairbag, klima, pelna elektr, centralny zamek+pilot, alufelgi, welur, abs). dobry komfort jazdy, tylko ciezka noga powoduje srednie spalanie na poziomie 8l/100 km.na dlugie trasy doskonala. jesli chodzi o miasto, to jej wielkosc jest najbardziej odczuwalna podczas parkowania (plus to idealne wspomaganie i okolo 1,5 obrotu kierownica do pelnego skretu). kuferek na 4+. resorowanie: przy ostrzejszej jezdzie udowadnia, ze jest autem rodzinnym, a nie sportowym. autko kupione z rozsadku, bardzo dobrze spelnia moje potrzeby, jako auto codzienne, a doskonale jako auto na weekend. kazdy moj pojazd pelni okreslona role w moim zyciu i z roznych powodow je nabywalem:primera-wielofunkcyjny, roboczy, rodzinny, niezawodny, wbrew pozorom niedrogi. dodam, ze posiadam pojazdy o dosc zroznicowanej charakterystyce:ford escort lpg-miasto, vw transporter T2 oryginalna feuerwehra `74rok zamilowanie, vw garbus `63 rok moja milosc:), kawasaki-miasto i adrenalinka, opel kadett-wol roboczy, a w przyszlym roku dojedzie kawasaki vn800 i prawdopodobnie quad yamaha raptor 350.
powyzej 2 tys obrotow bez zastrzezen
sporadycznie wsteczny nie wskoczy
focus to nie jest:) ale jak na kombii nie jest zle
w kazdym kierunku bardzo dobrze
domyslnie umieszczone elementy, zadnych problemow
diesel, takze 2 min i temp robocza silnika, klima bez zastrzezen
4 osoby ok, przy 5 ciasnawo
bardzo dobrze, klekot tylko przy wysokich obrotach 4 tys
dynamicznie: srednia to 8l/100km ropy:( ceny czesci akceptowalne
porzadne auto, dobrze wyposazone, niezawodne, pojemne za rozsadne pieniadze
zdarzaja sie drobne usterki, glownie przez zaniedbanie biezacej wymiany
powaznych brak, "najciezsze"to przetoczenie tarcz
Nissan Primera II Kombi