Lista ocen Nissan Primera II Sedan (127) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fOX
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Pukało mi w zawieszeniu. Takie głuche stuki metalowo/gumowe. Na diagnostyce nie wykryto luzów. Ale standard to wahacze górne. Wymieniłem oba - koszt ok 200 zł oba (polecam firmy 777) i cisza jak w domu na kanapie.
~jarkk
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
1.Wymiana pompki paliwa (poprzedni właściciel) chyba zapomniał, że jak się jeździ na gazie to w baku powinna być benzyna. 2.Naprawa reduktora paliwa (przyczyna podobna j/w, ....bo od czasu do czasu pasuje pojeździć na benzynie).
~seb54@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
WYMIENIONE SPRZEGLO PO 200000KM NORMALNE WYMIANY PLYNOW I HAMULCY ,CZESC TLUMIKA ,DWA BLOTNIKI RDZA ,LOZYSKO POMPY KLIMY ,DROBNE NAPRAWY PRZEDNIEGO ZAWIESZENIA TO WSZYSTKO PRZEZ 6 LAT JAZDY
~Maciek
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Mnie osobiście zdarzyła się jedna poważna awaria alternatora skutkująca lewym poborem prądu i rozładowywaniem akumulatora. Poza tym nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego.
~AdrianSIL
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
W ciągu 10 użytkowania przytrafiła mi się jedynie jedna poważna usterka; konieczna była regeneracja układu kierowniczego. Nie ma żadnych ognisk korozji na karoserii.
~Kundzi
Sedan 2.0 16V 115KM 85kW
Nic powaznego jeszcze mi sie nie przytrafilo (odpukac:) Jedynie musialem wymienic amorki i teraz koncza mi sie klocki, ale to jest eksploatacja i normalna rzecz przy takim przebiegu.
~mateusz1986pn@op.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Najpoważniejsza usterka to ukręcone półosie Ale to przypadłość wszystkich wersji silnikowych Po prostu wada fabryczna Po za tym nic poważnego się nie dzieje Polecam
~GenR.
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Przez przeszło 2 lata jazdy 25 tys km rocznie po różnych drogach po kilkunastu wpadkach w dziury tym samym kołem pojawiły się jedynie stuki w zawieszeniu. Uważam że to super.
~jaco21
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
delikatnie tryka przegub ale to przez niedbalstwo poprzedniego wlasciciela nie zmienil manczety na czas i zaczyna delikatnie slizgac sie sprzeglo ale z 50000 km jeszcze zrobi
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan
6,7
8,4
10,8
~fabster
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
zamontowany fabrycznie felerny przepływomierz - koszt zaledwie 200zł (jeżeli nie mieścił by się w tych wadliwie montowanych koszt bagatela 2200zł - dlatego aż 4)
Nissan Primera II Sedan