Oceny Nissan Sunny B13 Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1990-1995

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Sunny B13 Hatchback 2.0 D 75KM 55kW 1990-1995

~Biernaciak
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
W wieku 22 lat oprócz rzeczy które się zużyły bo samochodów całkowicie niezawodnych niestety jeszcze nawet Japończycy nie wymyślili to jestem bardzo zadowolony i SZCZERZE POLECAM TEN SAMOCHÓD. Mały pakowny i elegancki. Idealny na pierwszy samochód ale trzeba o niego trochę zadbać...
~kazan014
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Dla mnie auto wymarzone na dojazdy do pracy. Chociaż jak na 18latka 165km/h wycisnąłem z niego i się nie rozleciał. Rdza jest wszędzie, ale zaradny Polak poradzi sobie z tym fantem i będzie się cieszył oryginalnym Japończykiem za rozsądną cenę dobrych parę lat.
3,6
~lekkidalton
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
auto przez pierwsze miesiące mnie urzekło, potem zauroczenie przeszło i przez rok doszło do znienawidzenia. często tak w związkach bywa ;] jestem w trakcie wyrzucania pieniędzy na remonty może jak sie to skończy to znowu mnie urzeknie...?
~Bodiniusz
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Chyba nie ma lepszegp samochodu dla kogoś, kto nie potrzebuje 1000 koni pod maską, a ceni sobie elastyczność, dynamikę, a do tego portfel... Jeżeli będę myślał o zmianie, to jedynie na samochód sportowy, który istotnie różni się od pozostałych. Na razie nie zmieniam.
~adamoooo
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Nie jest to auto typowo rodzinne ale do codziennej jazdy (dojazd do pracy , na zakupy) w zupełnosci wystarcza , poruszanie się nim po zatłoczonym mieście i ciasnych parkingach - pestka!
~moje_allegro1985@o2.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Auto tanie, niezawodne, i o niezłym wyglądzie, za 2500 zł? nie chce żadnego golfa itp, Nissan THE BEST

Usterki Nissan Sunny B13

Nissan Sunny B13 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~werner
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Polecam ten samochod !! Dodam ,ze to jeden z ostatnich prawdziwych japoncow!!!
~apo
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
pomimo przebiegu 169tys.km silnik cyka jak zegareczek.mam wersję hatchback i jestem zadowolony z pojemności bagażnika,brawo za elektryczny szyberdach i pełną regulację fotela kierowcy.
~emi
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Samochód wart polecenia mogła by być turbina w dieslach co poprawiło by jego zrywność mam go ok. 3 lat i jestem zadowolony
~mutek60@wp.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Bardzo przyjemnie sie tym jeździ, nie meczy na dłuższych trasach
Nissan Sunny B13 Hatchback