Lista ocen Nissan Terrano I 2.7 D 4WD 99KM 73kW 1989-1993 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gab1@op.pl
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Silnik rewelacyjny, pali na dotyk zimą w mrozy jeden obrót wału i chodzi jak pszczółeczka. No fakt, że głośny ale to diesel starszej generacji więc nie zawodny. Myślę, że wtryski i świece żarowe są te same od początku pomimo, że ma przejechane 276.000 km, są one konstruowane do przebiegu ok 500.000 bez remontu, więc jeszcze długa przed nim żywotność. Trzeba pamiętać o wymianie filtra paliwa przed zimą, sam się na tym naciąłem i stanął.
~dream28
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
mocna jednostka... nie da sie poszalec ale sila jest konkretna do jazdy w terenie sniegu etc. klekocze przyjemnie i bardzo mnie to cieszy. turbinka jak zaświszczy dostaje kopa i mozna wyprzedzac tym potworem. elastycznosc to pojecie wzgledne. to moje pierwsze terenowe i nie moge sie wypowiadac ale jak na 99 koni to chyba jest naprawde wporzo. sam silnik nie wykazuje oznak zużycia ani brania oleju.
~smok02_1967@tlen.pl
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Niepowiem jak to w takim modelu przeznaczonym dla rolnictwa praca silnika jest dość głośna ale cholender niezawodna.wystarczy dbać o podstawowe części i niema bata daje rade.A do rolnictwa bo do tego go przystosowano japońskie pola uprawne
~Krzysztof
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Autko typowo terenowe, chociaż na miejskie bulwary też się nada. Nie jest to szatan szos bo przeznaczenie jest jego inne. Jako, że mam autko wyprodukowane w Japoni wszystko jak w zegareczku.
~forestwalker
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Mocny punkt samochodu. 100 KM nie powala na kolana, ale w terenie wystarczy. Na trasie też nie jest źle, ale... ale to nie wyścigówka i nie ma sie czego zbytnio czepiać. Generalnie dość elastyczna jednostka.
~bombel
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
silnik mimo że stary ale pali na dotyk przy rosądnej jeżdzie bardzo ekonomiczny jak na swoje lata
~tyrraniarz
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Bardzo dobry silnik dość mocny i elastyczny ale trzeba uważać na autostradzie bo może się przegrzać.
~Wieslaw
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Silnik pracuje w miare cicho moglo by byc nieco lepiej za to dynamika przewyzsza nie jedna osobowke
~bigi
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
klekota jak ciagnik - ale jedzie i nic go nie moze poki co zatrzymac
~rudobrody
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
elastyczny, prosty = niezawodny, mocy w sam raz do zabawy w terenie