Ocena kierowcy - Nissan X-Trail II

MARECKI, 13 lat temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2008
Nissan X-Trail II 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony z naszego BYCZKA jak na niego mówimy.Wyprodukowany w Japonii. Ma fajny masywny, groźny i męski wygląd. Mojej żonie też bardzo się podoba i bardzo chętnie nim jeździ. Siedzi się wysoko.Dobra widoczność na drodze. Ma duży bagażnik, można przewieźć naprawde dużo. Napęd na 4 koła, który przydał sie bardzo gdy była ostra zima, a i w zwykłe dni człowiek czuje się nim z pewniej na drodze. Ogólnie polecam ten samochód!
Sprawnie przyspiesza. Elastyczny. Nie pali jak smok. Jestem zadowolony.
Biegi wchodzą płynnie. Przydaje się szósty bieg w trasie.
Dobrze sobie radzi zarówno na asfalcie jak i na polnych drogach. Nie straszne mu polskie dziury i krawężniki.
Dobra widoczność na drodze, siedzi się wysoko. Widoczność do tyłu powinna być lepsza, ale są duże boczne lusterka.
Wszystko na swoim miejscu. Dużo schowków. Podłokietnik powinien być dłuższy. Fajne radio ze zmieniarką.
Klima chłodzi i grzeje bardzo dobrze.
Duuużo miejsca. Wielki bagażnik.
Może być.
Wiadomo że to SUV z napędem na 4 koła i swoje musi wypić. Ale gdy się jeździ w miare spokojnie to w trasie potrafi mile zaskoczyć spalaniem. Przydaje się też tempomat aby obniżyć spalanie.Przeglądy co 20 tysięcy,raczej drogie.
Dobrze wyposażony. Ładny oryginalny niepowtarzalny fioletowy kolor.Profesjonalna obsługa w salonie, możliwość jazdy testowej z różnymi silnikami przekonała mnie do kupna X-Traila.Pod koniec 2008 euro było za 3.2 złotego, a koniec roku też zrobił swoje i obniżka rabatowa dodatkowo była. Naprawde dużo zyskałem :)
Usterka chłodnicy. Naprawiona w ASO.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 150KM 110kW [l/100km]