Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (145)

~Nina26
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Witam to moje pierwsze auto ,kupiłam je w stanie można powiedzieć krytycznym pod wzgędem mechanicznym,bo wizualnym można powiedzieć igła :) jak na taką staruszkę(właścicieli było chyba z sześciu w tym pierwszy niemiec) , jeszcze się borykam z zrąbaną skrzynią biegów ,ale mimo tego doprowadziłam je do stanu użytkowania a przede wszystkim nie wiem dlaczego ,ale pokochałam ten samochód .Do sporych plusów muszę zaliczyć-silnik co jest wiadome moc... (Silnik)
~Kosu77
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Silniczek w tym autku dobrze spełnia swoją rolę,chociaż cichszy jest jak jest zimny. Zużywa olej chociaż nie są to wielkie ilości, jakieś pół litra/1000km. Trzeba sprawdzać często stan, bo ten typ tak ma, nawet instrukcja o tym mówi. Jak się rozbuja to 90 - 100 fajnie leci. Dynamiczny do wyprzedzania. (Silnik)
~jarek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie dobre stosunkowo tanie i niezawodne auto, szkoda tylko że mimo iż jest to już astra II z obustronnie ocynkowaną blachą pojawiły się już małe bombelki rdzy na obrzeżach nadkoli z przodu i z tyłu.
~Natek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
ogólnie jestem zadowolony ale następny prawdopodobnie będzie japończyk, blacha mogłaby być lepsza, w wieku 8 lat samochód zaczął rdzewieć
~robertkujawinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze. Nie jest co prawda to jakiś wyjątkowy samochód ale dla przecietnego zjadacza chleba to dobry wybór. Polecam przerobienie na gaz, silniki dobrze go znoszą, ale przy zakładaniu instalacji wazne jest aby była ona dobrze spasowana do tego silnika wówczas przez długie lata będzie spokojnie spełniać swoje zastosowanie. Najwiekszą wadą tego auta to korozja - trzeba dbać o blachę( polecam hammerite i środki do...
2,9
~slawekgo@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Mało jest tak dużych aut za tak nie wygórowaną cenę (prócz poldka) więć w porównaniu jakość - cena daję.......... czwóreczkę!
~radek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Na zimnej kLOpoty z 1 i 2 pożniej oki ale mozliwe ze to przez olej w skrzyni jeszcze nie wymienilem :) co ciekawe serwis nie zaleca wymiany - jakas paranoja - jak kupisz uzywana astre to wymien bo cos tam jest w skrzyni ale na pewno to nie olej :) (Skrzynia biegów)
4,1
~DoPrze
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Opel żeby był lepiej wykończony, lepsze miał wyposażenie byłby całkiem niezły. cena zakupu jest przystępna. jedyne co muszę w Oplach zganić to jakość blach, a jakość samej powłoki lakierniczej jest dobra.
3,5
~dream4you
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
to naprawdę Ekonomiczne auto, polecam modele po 1995 po liftingu, trochę dopracowane lepiej ale 90% to jest to samo :) Tanie części, tani serwis - kupcie sobie z klima i z silnikiem jednopunktowym ale przynajmniej 1,8 litra - instalacja gazowa będzie kosztować ok 1.800zł -nie występują tu Strzały - fizycznie nie możliwe. silniki 75 konne mułowate - jestem na GG878934
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
8,6
9,6
~jackyel@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
polecam wszystkim - zmieniać filtry i płyny + tankować na Aral ( nie BP ) można zauważyć wzrost mocy i mniejsze spalanie KOCHAM OPEL-ka nie jest to nic nadzwyczajnego - ale dla mnie jest gucio
Opel Astra F Hatchback