Oceny Opel Astra F Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002

Opel Astra F Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002

~Krzychol
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Auto zakupiłem 3 lata temu przy teoretycznym przebiegu 173500km. Aktualnie ma 213000. Wymieniam olej, filtry i wycieraczki do szyb - wszystko raz na 10000km. Oleju autko bierze ok. 1l/10000km. Spala w normie, brak awarii, niskie ceny części i materiałów eksploatacyjnych. Przejechałem tym autkiem 40000km i nie widze ażeby wzrosło jego zużycie. Byłem nim w Dubrovniku, Salonikach,... i nigdy nie miałem problemu czy zimą czy latem na serpentynach...
~lolek301
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Auto stare ale jeśli sie o nie troche dba to bezproblemowe. Czesci najtańsze na rynku. Gdyby nie skłonność do korozji to innych wiekszych wad nie widze. Mam wersje kombi bardzo zadbaną silnik 100 koni , nie mam gazu . Głównie tankuje i jeżdze . Bardzo proste zawieszenie, dzieki temu trwałe. Polecam
3,6
~OPL
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Udany samochód za stosunkowo małe pieniądze. Dobrze sprawdza się jako samochód,od którego oczekujemy przestrzeni i komfortu. Mimo wieku potrafi jeszcze zaskoczyć nawet doświadczonych mechaników, którzy to już ponoć wszystko widzieli. Stan auta zależy od włąściciela, ale na całe szczęście jest jeszcze sporo na prawdę zadbanych egzemplarzy.
~pioneerek
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Autko ma już swój wiek, ale uważam że całokształt wypada dobrze. Niskie koszty części zamiennych oraz niskie koszty eksploatacji rekompensują pewne niedociągnięcia. Auto ogólnie bardzo przyjemne. Wiadomo nie jest to szczyt techniki ale uważam że to godny polecenia model.
4,1
~Max
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie dobrze auto patrząc na współcześnie produkowane wynalazki - jeszcze niezbyt awaryjne i bez zbędnej elektroniki powodującej nieraz spore problemy i koszty. Raczej należy wybierać egzemplarze 1995 i po 1995 z uwagi na korozję i omijać Gliwice.
~kozlac
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Auto jest bardzo solidne, przestronne i niezawodne. Mógłoby nieco mniej palić i nie spalać tyle oleju silnikowego. Dosyć słaby lakier - łatwo się rysuje. Ma bardzo duży bagażnik. Świetnie się sprawia na długich trasach. Łatwo się wyprzedza przy dużych prędkościach.
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
9,4
10,4
~Tomasz Szydlik
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bardzo jestem zadowolony z Astry.Wcześniej miałem mieszane uczucia,ale po zakupie i użytkowaniu auta zmieniłem zdanie.Jak na nasze polskie warunki naprawdę godne polecenia.Nie jest drogie w utrzymaniu,nie wymaga dużych inwestycji finansowych.Mam model combi i jak na 4-ro osobową rodzinkę sprosta różnym zadaniom.
~Aliszer
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Auto kupiłem \"na szybko\" po poważnej awarii poprzedniego i dziś żałuję bo za te pieniądze mogłem kupić coś bardziej solidnego i z pewnością bardziej oryginalnego niż Astra. Wysokie koszta spalania rekompensowane są w pewnym stopniu przez tanie części i proste naprawy.
~ralf51
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
w tej klasie za tą kase naprawde jak dla mnie trafny wybór,kupiłem to auto przypadkiem poprostu miałem wybór albo astra albo nic,troche grymasiłem na początku ale teraz zdumiewa mnie to auto-zero rdzy przedewszystkim,a pozatym jezdzi doskonale biorąc pod uwage przebieg ogólny i przebieg dzienny,nic się nie dzieje,jestem mega zadowolony.nie jest to ato moich marZen i pewnie niebawem kupie coś lepszego,ale żal mi bedzie sie z astrunią...
~Krzysiek
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Polecam to autko wszystkim których ryra nowoczesne wzornictwo i nowe modele. Mając świadomość czego można wymagać od 11 letniego kombiaka bedzie sie zadowolonym. Po fiacie CC i Punto oraz Skodzie Felicji w końcu mam świety spokój
Opel Astra F Kombi