Oceny Opel Astra F Kombi 1.7 D 57KM 42kW 1991-1993

Opel Astra F Kombi 1.7 D 57KM 42kW 1991-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Kombi 1.7 D 57KM 42kW 1991-1993

~polishbastard
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Auto kupiłem za 500 zł uszkodzone w przód. Naprawa wyniosła mnie 200 zł. Śmiech. Wymieniłem parę pierdół i jeżdżę. Dużo. Auto nie ma lekkiego życia. I daje sobie znakomicie radę. Oprócz blachy, która - wiadomo - w astrze jest słaba i przed zakupem należy ją obejrzeć z każdej strony - z autem nic się nie dzieje. Lać paliwo i jeździć. Nasłuchałem się o Oplach różnych dziwnych rzeczy, które okazały się kompletnymi bzdurami. Tym samym przestrzegam...
~Brock
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Swietne auto, wygodne, duzo miejsca, niezawodne, zawsze dojedziesz do celu! troche trzeba wlozyc pieniedzy w blacharke.
3,8
~Łukasz
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
autko super po przejechaniu około 2000 km sprawuje się bardzo dobrze i nie przynosi jakichś dodatkowych kosztów jest wygodne duża przestrzeń kierowcy i pasażera
3,6
~mar
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Tanie w utrzymaniu i w miare niezawodne auto. Bez luksusu, bez szaleństwa, ale zawsze dowiezie do celu.
~lukbru
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Mam astrę z silnikiem 1,7D ale z rocznika 1995. Poprzedni właściciel zajeździł silnik TDi wymienił do na ten słabszy. Silnik bardzo mułowaty ale jak się ma 57 koni mechanicznych to czlowiek sie cudów nie spodziewa. Nie posiadam tego samochodu zbyt długo bo tylko trzy miesiace, ale przejechałem nim osiem tysiecy kilometrów. Astra ma jeden bardzo duzy minus. Mianowicie jesli tylko zapali nam sie rezerwa( w baku jest 7 litrów) to pod obciązeniem... (Silnik)
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
niezbyt dynamiczny ale jeździ, problemy z ciśnieniem tak że w zimie problemy z zapalaniem...ale takie już te silniki ponoć są..;( (Silnik)
2,4
~Siba
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Ten silnik to tragedia chodzi głosno jak czołg przyspieszenia nie ma wcale pod gore ledwie idzie i nie pali w zimie (Silnik)
Opel Astra F Kombi