Lista ocen Opel Astra F Kombi 1.7 TD 68KM 50kW 1994-1998 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szal
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Wielka pochwała dla Opla. Samochód przestronny z ogromnym bagażnikiem ekonomiczny ( średnio poniżej 6 l/100), i bezawaryjny. Miałem kilka samochodów w tym trzy ople. Astrą przejechałem 120 000 km ( od 180 000 - po zakupie do 300 000- gdy sprzedałem). Sześć wakacji z przyczepą kempingową po europie( Włochy, Chorwacja, Czarnogóra) Żadnej awarii. Tylko wymiana oleju, klocki, rozrząd i pęknięta od kamienia szyba przednia. Nie było korozji....
~pwlmdl
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Czasem coś wysiądzie... Jeżdżę przede wszystkim po mieście, na krótkich odcinkach. Przez 5 lat i 80 tys. km. raz wysiadło łożysko alternatora, załamał się kabel w drzwiach (wskutek czego centralny zamek nie zamykał jednych drzwi), wysiadł przełącznik świateł (sam naprawiłem:) ), odklejają się listwy boczne na drzwiach, zdarzyły się drobne wycieki oleju i płynu chłodniczego. Wysiadł teleskop klapy bagażnika (30zł za sztukę). Pomimo przebiegu...
~Andrzej (tdi@o2.pl)
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Z drobiazgów to żaróweczki, pordzewiałe kabelki i przebicie w tylnej lampie, czujnik ABS'u, silniczek wycieraczek przód i tył, przekaźnik do świec żarowych (180zł, choć samych świec nawet nie ruszałem!), rozrusznik, no i rzeczy eksploatacyjne takie jak klocki, tarcze, amortyzatory, jakieś tulejki, końcówki, wydech... - dodam, że wszystko to jest niezwykle tanie i zadziwiająco trwałe.
~pietmac
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Trochę pierdółek z elektryką, ale autko ma już swoje latka i przebieg. Wymieniony alternator, silniczek wycieraczek i przekażnik napięcia na świece (z powodu przetarcia kabla). Jak na swoje lata jest wyjątkowo rdzoodporny. Niewielke plamki rdzy pojawiły się ostatnio na tylnej klapie i na tylnych nadkolach.
~Pielec
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Przepalenie podswietlenia pulpitu ogrzeawnia itp, po 10 latach zgasly , chciałem naprawić ale okazało sie ze to powazniejsza naprawa bo ciezko sie tam dostac wiec odpuscialem
~irek
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
jak na 210000 tys. to dość mało sie psuje miałem problem ze świecami żarowymi i pompom paliwa mam go2 lata a tak to wszystko ok
~mjay0609@interia.pl
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
czasem cos sie psulo ale przy mojej ekspolatacji to i hummer w wersji wojskowej by sie rozlecial :)
~pieTIA
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Drobne problemy z układem chłodzenia, przepalona żarówka podświetlająca konsolę z zegarami. Poza tym - nic.
~Norb. norb57@poczta.onet.pl
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Narazie wszystko OK, oprócz uszczelki pod kolektorem ssącym od turbo ale cały biznes to 26 złotych.
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
~Fam-mirek
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Nagrzewnica, trzszczą plastkiki, kiepskie wykonanie, klamki się sypią
Opel Astra F Kombi