Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (72) - Ergonomia

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał CK
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Ergonomia. No cóż. Jest to autko produkowane w Niemczech, a tam myślą jak sobie ułatwić życie. Można tu znaleźć nawet taki drobiazg jak uchwyt na długopis w schowku. Pełno jest takich dupereli które ułatwiają życie. Ale co za tym idzie pełno jest też miejsc gdzie pojawaiają się drobne usterki.
~M.B.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
tak ja trzeba, wszystkie klocki poukładane na swoim miejscu, jedyna rzecz która mnie trochę drażni to dwa małe przyciski na kierownicy uruchamiające klakson - ktoś nieźle się nad tym nagłowił - kiedyś widziałem taki wynalazek w fiacie tipo !!!??? w sytuacjach awaryjnych trudno jest trafić w taki guziczek :)
~Michał_K.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Tutaj Niemcy, jak zasze zresztą pomyśleli o wszystkim. Ludzie poprostu ułatwiaja sobie życie na każdym kroku. Wszystko pod ręką każdy szczegół wydaje się być dobrze przemyslany przy projektowaniu. Nawet miejsce na długopis się znalazło.
~kdx
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Rewelacyjne przednie fotele (mam regulację obu w 8 kierunkach), rewelacyjne - po przyzwyczajeniu - impulsowe przełączniki świateł, kierunkowskazów i wycieraczek. Bardzo dobra regulacja audio i komputera z kierownicy.
~Adam
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Jak na tamte lata to na pewno było szczytem ergonomii jednak teraz patrząc na jakieś nowe auta przestało już tak zachwycać. Dwa schowki i jeden w panelu centralnym
~astro79
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Szału nie ma ale wszystko jest na miejscu i w zasięgu ręki. Mam kierownicę wielofunkcyjną co bardzo podnosi komfort, naprawdę świetna sprawa.
~Rafał
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
wszystko na miejscu - drażni mnie tylko oświetlenie wewnętrzne, a dokładnie to, że lampkę do czytania pasażer znajdzie , ale tylko w schowku
~wudezet@o2.pl
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
minus za włącznik halogenów, nie widać gdy jest włączony (zasłania kierownica), generalnie wszystko bardzo dobrze rozmieszczone i praktyczne
~cinekg@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Fotele dość dobre, brak regulacji pod lędźwie, brak regulacji kierownicy, dobre, czytelne i intuicyjne rozmieszczenie przełączników oraz ich obsługa.
~mariuszgrabowski@yahoo.com
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
troche toporne, niemieckie wnetrze. jednak wszystkie pokretla na miejscu, dzialaja ok. w moim egzemplarzu brakuje sterowania radiem w kierownicy.
Opel Astra G Hatchback