Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (82) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karool
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Dobrze jak na tę klasę auta . Jako wysoki kierowca mogę powiedzieć , że za moim fotelem miejsca na nogi pozostaje niewiele. Taki samochód raczej dla rodziny 2+2(dzieci do lat kilkunastu) oczywiście zmieszczą się i dorośli (sporo Asterek jeździ jako Taxi) ale nie jest to komfortowy samochód dla pięciu dorosłych. Bagażnik też ustawny i pojemny jak na wielkość auta.
~czarekop
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
FENOMENALNA !!! Autem wiozłem 2.60 m profile stalowe i wszystko było zamknięte, budę dla psa, pół remontu z obi !!! Spory bagażnik, szyba się elegancko podnosi a siedzenia składają !!! SUPER Mimo że jest małe z zewnątrz to w 5 chłopa na mecze nas woziło. W środku więcej miejsca niż się wydaje.
~Michał CK
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Przestrzeń w samochodzie nawet nie jest taka mała. Cztery osoby podróżują nawet w niezłych warunkach. Ale w sytuacji zabrania większej liczby bagażu niestety pojawia się już problem. Bagażnik do gigantów nie należy, ale niestety sam samochód też duży nie jest. Mimo tego w środku jedzie się przyjemnie
~M.B.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
wysokie osoby będą narzekały , "króciaki" będą zadowoleni :) , mankamentem sa przednie fotele, po przejechaniu 200 km bolą okolice lędźwi, przydałoby się dodatkowe regulowane wyparcie w tym miejscu - nie wiem jak jest w innych wersjach - moja ma regulowany fotel kierowcy ale brakuje w nim tej właśnie ocji
~Michał_K.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Miejsca w bród po jednej i po drugiej stronie. Z tyłu też jest znośie choć w nowszych modelach jest inaczej zaprojektowana i już jest z miejscem problem. Ale w moim roczniku jest to jakośinaczej i nikt na brak miejsca z tyłu nie narzeka.
~RobertG
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Przestrzeń w 3d hatchbacku dzięki odsuwanym siedzeniom znacznie dalej niż 5d jest doskonała. Można wyciągnąć nogi. Jeździ się wygodnie. We dwoje. W przypadku tylnych Pasażerów przestrzeń zadowalająca jak w większości aut.
~astro79
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Jak na auto tej wielkości to przestrzeni jest sporo. Zwłaszcza z tyłu jest całkiem przestronnie. Oczywiście wszystko zależy od wzrostu pasażerów ale czteroosobowa rodzina powinna być usatysfakcjonowana.
~dzwigu-kartuzy
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Jak dla mnie to jest dobrze ale pasażer za mną już nie usiądzie. Mam 198cm wzrostu i fotel całkowicie do tyłu więc się mieszczę:) mogło być troszeczkę więcej miejsca.
~Sławek
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Po rozmiarach zewnętrznych można spodziewać się prawdziwego komfortu, ale nic z tych rzeczy. Z tyłu zwyczajnie ciasno, z przodu żadna rewelacja. Siedzenia też małe.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
7,8
~Adam
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Dużo miejsca dla kierowcy, wygodny fotel. Jeden z największych samochodów w swojej klasie. Z tyłu nie siedziałem ale raczej miejsca dla drobnych osób.
Opel Astra G Hatchback