Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 202 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karool
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Samochód zadbany z tym silnikiem to okazja, brać nie patrzeć . Dla młodej rodziny , spokojnego singla - nie ma lepszej propozycji. Oczywiści samochód mdły i ginie w masie Opli poruszających się po naszych drogach . Pierwsze wrażenie po zajęciu miejsca za kierownicą to , że jedziemy w czołgu ,naprawdę solidnie wykonany ,dający poczucie bezpieczeństwa samochód. Ponadto ekonomiczny,zwrotny,tani w eksploatacji. Przy zakupie zwrócić uwagę...
~techfan77
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
W tych pieniądzach będzie ciężko kupić równie solidne auto o tak niskich kosztach eksploatacji. Dlatego Astra pozostanie u mnie jeszcze jakiś czas i trudno będzie dla niej o równie solidne zastępstwo. Jedyne sensowne zastępstwo jakie może być to może Hyundai albo Honda?
~RobertG
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Optymalny. Auto tanie i dobre. Części dostępnye wszędzie i tanio. Naprawy w każdym warsztacie i serwisie. W porównaniu z innymi markami, ceny obsługi na bardzo ekonomicznym poziomie. Auto warte polecenia jako samochód do pracy i na wyjazdy weekendowe. Pakowny i wygodny.
~Michał_K.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Kupiłem autko od kolegi. W cenie samochodu mam klimę, 4 poduchy, doskonały zestaw grający Blaupunkta, a wszystko to za niewielki w sumie pieniązki:) Koszty eksploatacji poza benzyną zupełnie przyzwoite. A benzyna no cóż. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś sięto szaleństwo zakończy
~kdx
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Jakość bez zarzutu, przyzwoite upusty, cenę można dodatkowo negocjować. Podobno każde nowe auto jest za drogie, ale to kwestia podejścia do tematu. Ja od 30 lat nie kupuję starych i nikt mnie do nich nie przekona.
~fioletowy
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Za 6500 zł w marcu 2015 roku (rocznik 2000 - wyposażenie Edition 2000) ciężko mi było znaleźć w klasie C coś lepszego (jedynie Corolla E11, ale ciężko ją zdobyć - za dobre auto żeby się go pozbywać ;))
~Adam
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Otrzymujemy dobry samochód raczej przeznaczony do jazdy miejskiej wykonany z dobrych materiałów wydaje się być masywny przez co sprawia wrażenei bezpieczniejszego niż być moze jest w rzeczywistości.
~astro79
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Solidne, niemieckie auto warte swojej ceny. Przed zakupem trzeba jednak poczytać bo podobno niektóre silniki sprawiają problemy. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony(choć czasem przydało by się więcej mocy)
~bimbo
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
skoro mam go przez taki dłogi czas i nie mam z nim problemow to jakosc jest doskonala wiem z innych żrodeł ze te auta po wypatku jest cierzko doprowadzic do ładu wtedy zeczywiscie zaczyna sie problem
~PucekSko
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
za niecałe 6 tyś auto z klimą (sprawna) automat elektryka halogeny nowe lpg nie da się lepiej, wiem że stare sąsiad nie zazdrości ale to dobre auto jeśli nie zgniłe posłuży kupę lat
Opel Astra G Hatchback