Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (78) - Widoczność

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~techfan77
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Ze względu na zwartą budowę jest całkiem OK. Swobodnie można cofać na lusterka bez obawy, że kogoś się uszkodzi. Czasem irytuje mnie przy mojej pozycji siedzenia, że słupki A ograniczają widoczność podczas skręcania w przecznicę tak, że nie widać pieszych znajdujących się w pewnej określonej pozycji na pasach. Jeździłem innymi samochodami i nie zauważyłem tego zjawiska.
~M.B.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
można byłoby pomarudzić na temat bocznych słupków, które ograniczają widoczność ale można się przyzwyczaić, co do widoczności w nocy to trzeba tu zaakcentowac doskonałe światła , światła mijania rewelacyjnie oświetlaja drogę (obowiązkowo żarówki philipsa - inne dadzą mierny efekt) po włączeniu zaś świateł drogowych wydaje się że nastał dzień :):) rewelacja !!!
~RobertG
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Widoczność dzięki nadwoziu 3 drzwiowym jest bardzo dobra. Długie drzwi nie ograniczają widoczności \"obok\" i \"przez ramię\" jak to się ma przy słupku drzwiowym w 5 d. Cofanie w kopertę także dzzięki wydłużonym szybom tylnym doskonale \"prowadzi\" skręt. Przednia szyba dość wysoko sięga i nie ma problemu z widocznością nie tylko szosy.
~Michał CK
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Widoczność taka sobie. Do przodu przeszkadzają słupki przedniej szyby (za szerokie). Do tyłu po drugim razie przygrzaniu czyjś samochód (na szczęście bez poważnych uszkodzeń dla jednej i drugiej strony) założyłem czujnik parkowania i problem został ograniczony do minimum. Na boki ogólnie do przyjęcia.
~Michał_K.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Widoczość taka sobie. Przednie słupki troszkęza szerokie. Tylna szyba trochęza mała, a do tego jeszcze dość wysoku dupka autka utrudnia manewry tyłem. Trzeba sięnauczyć parkować na lusterka. Ja dodatkowo założyłem ParkTronic, co bardzo ułatwia życie, i oszczędzxa wizyt w zakładach blacharsko-lakierniczych.
~fioletowy
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Duże, baloniaste opony 15', duży rozstaw osi (przynajmniej w porównaniu do wcześniejszego Yarisa I) powinien mieć dobre przełożenie na komfort. I pewnie by tak było, gdyby nie FATALNE siedzenia i oparcia - gorzej niż w krzesłach szkolnych... Szkoda, że tak psują ogólne wrażenie.
~krysmek krysmek@op.pl
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
widocznośc do tyłu jest dobra, widoczność na boki bardzo kiepska, trzeba się wychylać aby zobaczyć prawą stronę drogi ruszając ze skrzyżowania. Jeżeli do auta wsiądzie 2-3 osoby w czasie wilgotnej pogody to szyby tak szybko parują że nic nie widać - fatalnie
~Jakub
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Widoczność dobra, na pewno lepsza niż przeciętna w klasie. Porównując do innego, nowszego auta w tej klasie - Civica VIII generacji, wypada zdecydowanie lepiej od niego.
~dzwigu-kartuzy
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
jedyny minus dla mnie to słupki przednie. Grube i nisko opadające, oraz widoczność do tyłu. nie przeszklone słupki za tylnymi drzwiami znacznie utrudniają manewrowanie do tyłu.
~fi1989
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Uważam, że mogła by być troszke lepsza, z przodu widoczność utrudniają szerokie słupki. Na boki jest ok. Z tyłu duża szyba, jednak przy cofaniu trzeba uważać, raczej na wyczucie
Opel Astra G Hatchback