Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000 (80) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~techfan77
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Astry z silnikami X16SZR nie mają wyciszenia maski i od zewnętrznej strony ściany grodziowej. Przy ich braku wyciszenie to jakaś tragedia - choć ludzie tu piszą że jest OK. Widać to kwestia indywidualna. Ja w swoim aucie zamontowałem te elementy, ponadto dodałem wyciszenia pod deskę rozdzielczą od modeli z silnikami diesla i większych silników benzynowych (od 1.8 w górę). Dodałem też kilka wyciszeń na własną rękę. Teraz jest do zaakceptowania...
~Michał CK
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Wyciszenie jak w samochodach klasy WRC - Warcy Rycyc Csescy. Cały czas trzeba coś dokręcić, podkleić, docisnąć, bo wiecznie coś jest nie tak. Silnik słychać tylko przy naprawdę porządnym depnięciu na gaz. Na początku użytkowania na wolnych obrotach musiałem często przegazować, żeby sięupewnić, że nie zgasł. Ale cóż jak się wcześniej śmigało dieslem, to kle kle kle w głowie pozostaje bardzo długo:)
~RobertG
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Wyciszenie typowe. Trochę szum opon słyszalny. Silnik daje znać powyżej 130 km/h. Ale cóż. I tak nie jest tak głośno jak w polonezie czy maluchu. Wyciszenie maski oryginalnym materiałem poprawia jakość. Za to przy normalnej jeździe po mieście niemal nie odczuwa się głosu z silnika. Radio cicho ustawione a jednak doskonale słyszalne.
~Karool
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Tu mam mieszane uczucia , przesiadając się z dwudziestoparoletniego VW myślałem , że będzie ciszej, jest ale niewiele , wyraźnie słyszalne opony (oczywiście dużo zależy od opon) ale wyciszenie Astry nie jest jej mocną stroną.
~Michał_K.
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Wyciszenie doś dobre. Silnik słychać dopiero przy 3,5-4tys obrotów. Ale może tylko dlatego że przeszedł ostatnio pewne modyfikacje układu wydechowego. Nawet nie pamiętam jak było wcześniej, ale samochód raczej cichy i przyjemny.
~Adam
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Auto bylo przygotowane jedynie do jazdy po mieście nie osiągało więc duzych prędkości żeby móc to ocenić. Na pewno wnętrze bardziej wytłumione niż w samochodach klasy B
~astro79
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Pamiętam jak przesiadłem się z Astry F to wyciszenie zrobiło na mnie duże wrażenie choć teraz uważam to za przeciętne. Powyżej 100 km/g trzeba już podgłośnić radio.
~kdx
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Jest w miarę cicho, można przy kazdej prędkości słuchać radia i swobodnie rozmawiać, ale mogliby w Oplu założyć matę na spód maski. Wtedy byłoby chyba całkiem dobrze.
~cinekg@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Dość cichy jak na swoją klasę, niski szum wiatru przy dużych prędkościach, chałasy dochodzą tylko od strony układu wydechowego i tylnych nadkoli, silnik dobrze wyciszony.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
7,8
~fioletowy
Hatchback 1.6 8V 75KM 55kW
Silnik 1.6 8v na obrotach powyżej 2 czy 2,5 tys. wyraźnie słyszalny w kabinie. Powyżej 100-110 km/h ciężko jest rozmawiać normalnym tonem głosu.
Opel Astra G Hatchback