Lista ocen Opel Astra G Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW 1999-2004 (38) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweldejko
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Tyle dobrego można o nim powiedzieć, że jest tani w naprawach. Auto podsterowne, ze względu na ciężki silnik słabo skręca. Zawieszenie prymitywne, słabo wybiera. Komfort resorowania bardzo przeciętny.
~WarLock
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Nie dałem 5 bo jeździłem focusem i do niego astrze daleko. W moim modelu jest b.twarde zawieszenie i czuć każdą nierówność na plombach w zębach. Ale za to na dobrej nawierzchni autem jeździ się jak gokartem.
~borass
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Auto doskonale mi pasuje - jest dość twarde - fajnie się trzyma zakrętów - wolę to od wygody i miękkości zawieszenia - dla mnie 5, ale trzeba być tego świadomym przed kupnem auta.
~r
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
ok, przez 150tys km po polskich drogach kilka razy wymiana koncowek drazka kierowniczego i lacznikow stabilizatorow. czesci smiesznie tanie i kazdy mechanik to zrobi
~Damekk4
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Zawieszenie twarde i właściwie bez szału, zdaża się, że coś poskrzypi. Ogólnie to prowadzi się dobrze ale prowadziłem fajniejsze auta więc daję 3 gwiazdki.
~marcinbogacz1@wp.pl
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Jest dość sztywna, dobrze wchodzi w zakrety, nie buja na lewo i prawo. Dość przewidywalne zawieszenie(oczywiście jeśli są dobre amortyzatory).
~Radek Southampton
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Mam poczucie, ze jest stabilne i trzyma sie drogi, na zakretach zachowuje sie poprawnie, co w duzej mierze zalezy od opon, ja posiagam Michelin Energy.
~magdazelazowska40@wp.pl
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
krótki rozstaw kól przód - tył nie daje zbytniego komfortu na nierównościach, ale za to na zakrętach i równych nawierzchniach sprawdza się sportowe zawieszenie
~Zbyszek77Żory
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
no w polsce sportowe twarde amortyzatory i sprężyny i niskie zawieszenie , nieporozumienie ale co mam i musze mieć, na tor wyscigowy super na dziury lipa
~libero 85
Hatchback 2.0 DTI 101KM 74kW
Dość miękko zestrojone zawieszenie ale do 100km/h radzi sobie z wybieraniem nierówności i przechyłmi bocznymi,
Opel Astra G Hatchback