Ocena kierowcy - Opel Astra G Kombi

kamilos, 14 lat temu
Silnik 2.0 DI 82KM 60kW
Rok produkcji 2000
Opel Astra G Kombi 2.0 DI 82KM 60kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Fajne autko, duże dla małej rodzinki. Nie miałem jeszcze sytuacji gdy mógłbym powiedzieć że coś mi się do auta nie zmieściło. Z łatwością składane fotele tylne,schowki w bagażniku na prawie wszystko (ja mam żarówki komplet,olej,borygo,ścierki,trójkąt itp)
Silnik jak rozgrzany daje radę, jak zimny nieco mułowaty. Pracuje równo
Skrzynia nie powala na nogi, czasem jedynka ciężej wchodzi...w trasie wygodna skrzynia biegów
Fajne,dynamiczne autko. Elastyczne,pewnie trzyma się drogi.
Można przyczepić się ewentualnie do słupka końcowego,szyba tylna duża przednia również, widoczność bardzo dobra.
Ergonomia może nie jest najmocniejszą rzeczą tego auta, ale mi w zupełności wystarcza
coś pomiędzy dobrze a przeciętnie jeżeli chodzi o wentylację, u mnie szyby kochają się parować, ogrzewanie daje radę
Kierowca ma sporo miejsca, ciekawie rozwiązane podłokietniki, fotel wygodny, pasażerowie też nie mają na co narzekać - dużo miejsca na nogi i wysoki dach, nie jakieś pościnane badziewia ku tyłowi
Wyciszenie kiepskie, plastiki przy nie dogrzanym aucie trochę drażnią, potem jest trochę lepiej, przy wyższych prędkościach powyżej 100km/h lepiej podgłosić już radio :)
miasto nawet do 8 l/h w trasie około 6 l/h
Szału specjalnego może nie ma,ale mi w zupełności odpowiada te duże autko
Wymieniałem silnik wycieraczek przód, muszę wymienić wydech końcowy...poza tym świece,olej,filtry,zaraz wymieniam amorki na tył. Dojście do lamp i wymiany żarówek prosty jak budowa cepa,podobnie z filtrami
jeszcze mnie nie dotknęły

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DI 82KM 60kW [l/100km]