Ocena kierowcy - Opel Astra G Kombi

Silnik 2.2 DTI 125KM 92kW
Rok produkcji 2003
Opel Astra G Kombi 2.2 DTI 125KM 92kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Karoseria : wielkośc i pojemność
Silnik : stan awaryjny wymiana egr-u
duże pojemne auto (wersja kombi,) mocny, elastyczny silnik, wygodne przy dłuzszych trasach, mało awaryjne, dla młodej rodziny wymarzone
Silniczek disla i 125 km. Na początku myslałem, że to gsi teraz się przyzwyczaiłem. lekko go słychać po opaleniu ale mnie to nie przeszkadza, ogólnie lubie klekot disla. Co do elastyczności to jest niezła, zbiera się od samego dołu, tylko przy pełnym nacisnięciu gazu oczuwam delikatną dziure.
jak dla mnie doskonale biegi wchodzą bez haczenia delikatnie, a zarazem z lekkim oporem, zbyt krótka jedynka reszta wporzo
lekko buja. myślałem, że coś jest wybite, zurzyte ale nie, a i tak buja. auto dobrze trzyma się drogi 195/60/15 kierownica pracuje lekko kiedy trzeba.
dla mnie super. tylko słupki przednie niekiedy przeszkadzają
bardzo podoba mi sie konsola środkowa mojego opelka jest taka zwykła, i bardzo funkcjonalna. autko z pełnym wyposarzeniem
w lecie działa klimka, w zimie szybko leci ciepłe. Zero problemów z parowaniem szyb. szkoda tylko że niema klimatronika tylko manual
głownie jezdzimy we dwóch więc jest super, z przodu miejsca pod dostatkiem. Zdzarzyło się 5 dorosłych osób na pokładzie i też nie narzekali.
silnik troszkę słychać bo diesel
nie ma się co oszukiwać przy codziennej jeżdzie praca, dom, miasto 7-8 litrów, na trasie zeszłem do 5.5 ale stała przedkość i 5 bieg ok 140km/h. Zawsze tankuję na dużych stacjach , a cena ropy szaleją, więc nie jest to autko do miasta, ono kocha trasę
Autko ściągane z niemiec wzeszłym roku za ogólna sumę 28000. pełne wyposarzenie tj klima, 4 poduszki, abs,ebd,wspomaganie, pełna elektryka szyb i luster, sterowanie w kerownicy, podgrzewane fotele i lusterka, spryski lamp, itd
filtry, oleje, hamulce
rok użytkowania i 10000km. remont klimatyzacji 1000 zł i egr bo wszedł w stan awaryjny

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 DTI 125KM 92kW [l/100km]

6,2