Oceny Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2012-2015

Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW 2012-2015

4,1
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Fajne i praktyczne auto, miałem je przez 8 lat od nowości. Bez większych awarii, tylko jakieś drobiazgi, przy czy dbałem o auto, regularne wymiany olejów, dzięki czemu sprawowało się bezproblemowo. Minus, to nieduży bagażnik oraz masa auta.
~Rafał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Przez cztery lata (60 tys. km) praktycznie nic się nie zepsuło. Silnik 1.4 turbo w zupełności wystarczający do miasta, a i na autostradzie nie ma się czego wstydzić. Do pełni szczęścia brakuje tylko trochę lepszego wyposażenia i trochę mniejszego zużycia paliwa. BDW licznik zuzycia paliwa oszukuje, a konkretnie zaniża zużycie o dokładnie 0,5l/100km.
3,8
~Ert
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Masa uszczelek i zagłębień w których po dostaniu się liści i igieł będziemy mieli niezły kompostownik. Bardzo gruba belka pomiędzy przednią szybą a tą w drzwiach, znacznie ogranicza widoczność. Blacharka cieniuteńka. Myjąc samochód ręcznie dach i maska się uginały.
3,2
~Lucjan
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Wygodne fotele, dużo miejsca z przodu, z tyłu brak miejsca. Silnik bardzo ekonomiczny, w miarę dynamiczny. Skrzynia mało precyzyjna i trzeba się z nią delikatnie obchodzić.
Opel Astra J Hatchback 5d Facelifting