Ocena kierowcy - Opel Calibra

łukasz, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 8V 115KM 85kW
Rok produkcji 1992
Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : ładnie chodzi na gazie i nie ma problemów z wyprzedzaniem.
ja mam wersje ze skórzana tapicerką dlatego ladnie wygląda.ogólnie samochód w normie ale trzeba uwazac zeby zajechanej nie kupic ale brat ma dalej civic coupe\'94 i jest o wiele lepszy i bardziej sportowy no i mniej awaryjny ale i cena wyzsza.mogłem kupic cos lepszego ale trafila sie i jezdze.pozdrwaim innych posiadaczy
jak na taką moc całkiem dobrze się zbiera nawet z dolnych obrotów.zadnych powaznych awarii.nie ma na co narzekać.
wlasnie skrzynia juz slabo chodzi i nie nalezy do najlepszych ale jak na razie jeżdzi.lekkie wycieki oleju.
ma juz swoje lata dlatego nie jest idealnie ale ogolnie dobrze sie prowadzi jednak po tylu latach pojawjaja sie luzy kierownicze ale ogolnie przyjemnie sie jeżdzi.
jak w kazdym prawie coupe za duzo nie widac ale mozna ją wyczuć
wszystko pod ręką/
jak dal mnie słabo dmucha ale nie mam klimy
i tu bardzo dobrze.duzy bagaznik z przodu tez duzo miejsca jak i ztyłu moga wygodbie uscuasc dwie osoby a nawet trzy sei zmieszczą.
drzwi bez ramkowe ale tak do 110 nawet dobrze przy wiekszych robi sie glosno
czesci dosyc tanie.pasuja z vectry.palanie jak na to mase i silnik w normie.podaje spalanie na gazie.zwykla instalacja.
ja kupielm za 4 tys na alusach wiec tania jest ale szukajcie w miare dobrym stanie.
cos czasami trzeba przy niej zrobic albo poprawic ale jesli ktos sie zna troche to zaden klopot.
nie mialem powaznych i oby tak dalej

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 8V 115KM 85kW [l/100km]

11,2