Lista ocen Opel Combo C (83) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
W blaszaku katastrofa: Odgłosy położonego z przodu silnika oraz toczenia opon dobiegają z tylnej części za sprawą pozbawionego wygłuszeń tyłu auta pełniącego w tym przypadku funkcję pudła rezonansowego (wrażenie dziury wyciętej w podłodze). Montaż zestawu głośnomówiącego okazał się totalną klapą - da się z niego korzystać tylko do 30km/h. Nagłośnienie audio znakomite - i co z tego w związku z powyższymi? Krata przedziału bagażowego piszczy na...
~Inhalt
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
To jest głośny samochód. Nie ma sensu kupować dobrego radia, bo i tak kiepsko je słychać. Przy 130 km/h hałas jest uciążliwy. Słychać i silnik i opływ powietrza. Znam tylko kilka głośniejszych samochodów (i wszystkie raczej nie nowe). (Dodane po paru latach eksloatacji - to był bardzo głośny samochód, ale teraz mam następne Combo z silnikiem 1.7 CDTI i pojedynczą klapą bagażnika i jest duuużo ciszej! Czyli hałas zależy od wersji i to bardzo.)
~tommash@gmail.com
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Przy niewielkich prędkościach silnik ani aerodynamika nie dają się we znaki, podróżuje się bardzo przyjemnie. Przy większych prędkościach - ujawnia się dostawcza natura samochodu. Wielki plus za 6 świetnych, fabrycznych głośników w wersji Tour i akustykę jak w katedrze - słuchanie muzyki w tym aucie to wielka frajda.
~gitara
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przy prędkościach w granicach do 110 km/h praktycznie porównywalna głośność jak w samochodzie benzynowym , oczywiście nie na postoju na biegu jałowym. Na początku lat 90-tych miałem Ładę combi i była zdecydowanie głośniejsza niż Opel.
~zdrajczyk
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Mój poprzedni Combo miał kratkę za plecami kierowcy i pakę z tyłu, więc przy 120km/h nie słyszałem swoich myśli. Tour jest o wiele wiele bardziej wyciszony. Do 120km/h jest bardzo cicho, powyżej silniczek już zaczyna być słychać.
~Rodzina, ok 40-tki, srednie wykształcenie, duże miasto , Polska, login -"Tango780"
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
no cóż, jest wysoki i wiatr go smaga. Silnik tez nie jest super cichy, ale to chyba norma we wszystkich nowych benzyniakach. W ficie kolega ma jescze głośniej - ja bym w jego fiacie nie wytrzymał. W moim Oplu jest trochę lepiej.
~Mateusz
Tour 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Duże boczne lusterka, które poprawiają widoczność, powodują jednak słyszalny szum przy wyższych prędkościach. Duża przednia szyba również stawia opór. Myślę, że hałas w Combo to kwestia przyzwyczajenia.
~kb.507229374
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Czego się spodziewać od samochodu dostawczego? Kabina tapicerowana, bagażnik (paka) goła blacha. Jadąc po asfalcie OK, jadąc po szutrze słychać każdy kamyk i piach uderzający w nadkola.
~COMBOLOT_TEAM
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
samochod stawia spory opór powietrze co ma wpłym na spalanie i hałas przy pedkości powyzej 120km/h Auto świat opisał ze przy 130 trzeba sporo podgłośnic radio, zeby było je dalej slychać
Dziennik kosztów dla Opel Combo C
6,6
~Adam Ch.
Van 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Dłuższa jazda z prędkością 120 km/godz. to napewno ból głowy. Słuchanie radia możliwe tylko dzięki dobrym głośnikom i odbiornikowi, który potrafi zagłuszyć pracę całego naoędu. KATASTROFA !!!