Lista ocen Opel Combo C Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW 2001-2004 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Do przodu dobra, choć siedzi się nisko, teraz już w większości osobówek siedzenie jest wyżej. W lewo przód przeszkadza szeroki słupek, trzeba być ostrożnym, w prawo przód lepiej, na boki znośnie. Do tyłu tragedia. Wystarczyło podejrzeć jak to robi konkurencja i nie robić takich głupot, cały obraz zasłania szerooooki słupek tylnych drzwi. Sytuację ratują trochę duże lusterka, ale nic to nie daje, gdy ktoś jedzie blisko z tyłu.
~COMBOLOT_TEAM
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
przednia szybka, super, jak w autobusie, nie czuć prędkości, natomiast jezdze rok i nie mam wyczucia długości samochodu, gdy mi sie wydaje ze podjechałem na styk to okazuje sie ze mam jeszcze bidne 40cm, to wada spowodowana wyokim umieszczeniem tylnej szyby, w moim przypadku jeszcze dzielonej, przez podwojne drzwi
~trakkowski
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
przednia szyba jest tak wielka, że specjalnie ją daszkiem skracam bo mnie razi ten wielki blask, niesamowite, gigantyczne lusterka, przy dobrym ustawieniu widac dosłownie wszystko, przydałyby się tylko niżej zaczęte szyby tylnych drzwi
~Krzys
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
W przód genialna, w tył juz nie tak dobrze, szerokie słupki miedzy przednią szybą a drzwiami przednimi, (martwe pola)
~Ghostrider
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
mam wersję Tour z szybami i jest dobrze a cofam i tak na boczne lusterka i mała widoczność w wewnętrznym mi nie przeszkadza
~soiram
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
troche kiepska widoczność na boki słupki jakos tak ustawione, że trzeba się powiginać żeby cos zobaczyć
~cota3
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
przednie slupki sa za grube czesto sie wychylam przy skrecie w lewo lylne drzwi sa zle podzielone
~SebastianR
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Jeśli są drzwi tylne ,bardzo bardzo przeszkadza słupek
~Rafał (tom78@vp.pl)
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Szczególnie szyba czołowa, jak w aucie z panoramą.
~tom
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
ok trocha grube slupki przednie
Opel Combo C Van