Lista ocen Opel Corsa A (31)

~Grzegorz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
5.5l/100km, od 0 do 100km w 10s, max speed 195km/h... Chyba nie ma bardziej ekonomicznego i taniego samochodu na polskim rynku z takimi osiagami...
3,5
~olszowka@prgw.com.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Pomimo wszytkich usterek samochod oceniam jako dobry /dla dwoch osob/, zapewnia zupelnie przyzwoite osiagi i takiz komfort, nawet jazda na dluzszych odcinkach nie jest meczaca . Jezeli mialby byc traktowany jako samochod dla pieciu osob, to ze wzgledu na brak miejsca nota bylaby nizsza.
3,6
~jajkonatwardo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
stary był ten samochód, cena na tamte lata wysoka (kupowany przed wejściem do UE), wolałbym taksówkami jeździć niż go kupić drugi raz. No chyba że zadbany egzemplarz, który by było tylko pilnować już samemu. Fajne doznania z jazdy bo pojazd bardzo zrywny i ekonomiczny - przy 60 km to auto latało dosłownie - ale nie dość że blacha lekka to i zjedzona - wiec co tu ciągnąć :). No ale te usterki niestety działaja źle na naerwy no i nie da se...
1,8
~WIARYGODNY
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
ZDALEKA OD FIRMY OPEL. JEŻDZIŁEM RÓŻNYMI BRYKAMI ALE TEN CORSA TO PO PROSTU-SZKODA SŁÓW MOJE 20 LETNIE AUDI PRZEŻYŁO BY TEN SAMOCHÓ 3 RAZY
~Korsiarz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ekstra popzjazd do miasta a z tym motorkiem na trasie tez nie jest zle. POLECAM
~zumzum@o2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak ktos potrzebuje tanie wozidlo to nadaje sie bardzo dobrze. W przeciwnym wypadku nie ma sensu szukac nawet idealnie utrzymanych. Juz lepiej jakas limuzyne z tego czasu albo jakiegos japonczyka.
~Michał z Warszawy
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
za tą cenę wehikuł czasu który całkiem fajnie jeżdzi
3,8
~Friman
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
silnik żwawy, można się pościągać nawet ;) trochę mało elastyczny. jeśli chce się ekonomicznie jeździć trzeba szybko zmieniać biegi albo z 1 od razu na 3 przełączać ;) jak się o niego dba to długo posłuży. (Silnik)
4,1
~Hiszpan
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem zadowolony klecz z racji wieku myślę juz o czymś młodszym.

Usterki Opel Corsa A

Opel Corsa A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mario
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem strasznie zadowolony z tej corsiny. Wygodne przestronne i jak trza to mozna poszalec bo jest czym przy wadze ponizej 800kg.