Ocena kierowcy - Opel Corsa B Hatchback

mr_lukas, 16 lat temu
Silnik 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Wyposarzenie w małym autku z tego rocznika ABS 2 AirBag centralny zamek szyber dach i obrotomierz Alufelgi
Jeśli chodzi o silnik i jego pracy to nie moge pochwalic ale tylko mojego modelu 1.4 16V typu X14XE 90 KM wersja SPORT ale tylko z nazwy.Nie jestem, kierowca rajdowym ale lubie troche przydusic a własciwie miec swiadomosc ze jak potrzeba to auto jedzie o tym silniku nie moge tego powiedziec niby koni duzo momet dosc wysoki ale wszystko w przedziale wysokich obrotów i tu jest problem zeby jechac to trzeba duscic.Dosc czesto słysze jak stuka zawór na zimnym silniku i to nie tylko u mnie w innych tez reszta ok przebieg spory silnik suchy.
Biegi chodza precyzyjnie nie zgrzytaja wszystkie do przadu 1,2,3,4,5 chodzi ok ale zawsze rano po nocy jak wrzucam wsteczny to zgrzyta moze jest to spowodowane brakiem synchronizacji ale jednakl w innych autkach raczej tego nie ma.
Co do układu jezdnego to pochwale go bardzo autko w zakretach trzyma sie dobrze nawet bardzo dobrze jest precyzyjne koła na ruch kierownicy reaguja natychmiast jest jak na niemieckie auto ciche zawieszenie duzy +
No tutaj nie ma co sie rozpisywac bo auto jest małe wiec i widocznosc jest jaka jest 3+
jest ok
tutaj duzy + nawie działa ok ogrzewanie tez
ja mam 187 wzrosu i jest mi wygodnie ale nikt juz za mna nie usiadziew chyba ze dziecko
jesli chodzi o wyciszenie to co do zawieszenia to bardzo dobrze jesli chodzi o plastiki to juz gorzej ale autko ma 13 lat wiec co tu chcie natomiast slinik to juz lipa jest głosno i tyle
no i koloejna wada tego autka pali jak chole.... miasto ok 9.5l przy spokojnej jezdzie trasa tez nic lepiej ale jazda w przedziale predkosci 90 -130 km/h ok 8l

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW [l/100km]

8,7