Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM od 2011 - Oceń swoje auto

Opel
Corsa
D
Hatchback 5d Facelifting
1.2 Twinport ECOTEC 85KM od 2011

Ocena Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM od 2011

Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM od 2011

z przebiegiem 6 000 km, wyprodukowany w 2011 roku, manualna skrzynia biegów
~czaja610
dodał ocenę 17.09.2012 17:34:59, jeździ tym autem niecały rok

Polecam samochodzik z czystym sumieniem.

Czasami przy wrzucaniu wstecznego lekko zazgrzyta a po za tym biegi wchodzą lekko.

Jak na gabaryty tego auta to naprawdę miejsca dużo zarówno z przodu jako i z tyłu.

Dodatkowo wyciszyłem jeszcze drzwi matami wygłuszającymi i w kabinie nawet nie słychać swistów mijających nas aut i po za tym zwiększył sie poziom jakości dzwięku na bardzo dobry przy standardowym nagłośnieniu.

jak na przebieg 6000 tys km nie ma mowy o usterkach.

jak na przebieg 6000 tys km nie ma mowy o usterkach.

Spalanie 1.2 Twinport ECOTEC 85KM od 2011

Pb [l/100km]
5,1

5,6

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.2 Twinport ECOTEC 85KM od 2011