Ocena kierowcy - Opel Corsa D Hatchback

Norbert, ponad rok temu
Silnik 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Rok produkcji 2008
Opel Corsa D Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Ten kto daje temu auto ocenę 4.9 musiał przez całe życie jeździć na wrotkach i wsiadając do tego rzęcha przeżywa galaktyczną podróż w czasie. To auto to tragedia, nie jedzie, głośne, mało miejsca, przyspieszenie wręcz niebezpieczne. Jeśli myślisz o wyprzedzenu tira a masz przed sobą prostą 2km, przemyśl bo mozesz nie zdążyć. Auto żony, gdy mnie prosi abym nim jechał zmienić opony, pytam się jej, co jej zrobiłem że każe mi wsiadać do tego sztrucla. Drodzy wrotkaże i dilerzy opla, przestańcie zawyżać oceny tego szrota.
Dramat, nie jedzie ani na pierwszym ani na drugim biegu. Zimny silnik to jest dopiero dramat. Można nie dać żadnej gwiazdki?
No co można powiedzieć o skrzyni biegów auta które nie ma mocy. No wchodzą biegi, i co? I nic auto powoli, powoli, powoli się rozpędza.
Taaaaa... wspomaganie działa nawet przy prędkościach autostradowych. Opel tak ma czy coś się zepsuło?
Ruda lubi opla i kazy o tym wie.
Dam dwie gwiazdki bo auto jest tak małe i liche, ze faktycznie widać wszystko.
Buahahahahahahahaha....
Usterki: Pompa wody Klimatyzacja Uszczelka pod glowicą A nawet mi się nie chce wymieniać Po prostu nie kupuj opla

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW [l/100km]

Opel Corsa D Hatchback