Lista ocen Opel Corsa D (368)

~Jonas
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Super autko, bije coopera S, w tłumieniu nierówności i o dziwo w wykonaniu środka. (Silnik)
3,4
~pawlo28@poczta.onet.eu
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Odsunięte tylne drzwi na zewnątrz niedokładność montażu, małe chlapacze w oryginalnej wersji, powoduje to piaskowanie krawędzi natarcia na drzwiach tylnych. GM twierdzi że jest to wynik eksploatacji auta po drogach piaszczystych. (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,2
~maro
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
moze sugeruje się poprzednim autem ale do tyłu nie ma po się odwracać, na przodzie słupki i designerskie trójkątne szybki przeszkadzają (Widoczność)
~arekk1
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Przednie słupki trochę zasłaniają drogę przy zakręcaniu i wyjeździe z bocznych ulic (Widoczność)
~Tadeusz Norek
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Autko mam rok, poki co jak dla mnie sprawuje sie znakomicie, dobre niskie spalanie, malo awaryjny silnik - dobra widocznosc za kierownica jak i pozycja do siedzenia, 5 drzwiowa buda na duzy plus.
~Łukasz
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
w moim modelu w okresie jesiennym, jedynkę wrzucam na dwa razy. (Skrzynia biegów)
~Ma
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Zaznaczam,że wyniki spalania jakie podałem są z jazdy zimą-poniżej 0 Celsjusza.Oczywiście przy spokojnej jeździe.Myślę,że jak na wagę auta to z tym silnikiem jest nieźle,choć więcej niż podaje producent. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~ela ;]
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
duża przestrzeń jak na małe auto, 4metry długości to i tak duzo w porównaniu do np Pandy. ładny wygląd, silnik jako taki ;P jeżdzi 120-130km/h wiec jest ok. hmm bezpieczny i wygodny. ocena 4.
3,1
~DarioG
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Autko ma 2 lata, posiadam od nowości, zmieniłem 7 żarówek z przodu !!! Kolega z firmy tylko 5, w serwisie MM Cars w Katowicach powiedziali, że mają prawo się palić !!! Odradzam zdecydowanie ten salon. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D
7,4
7,9
4,1
~Wrc
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Fajne auto szybkie nawet bardzo gdyby nie ta pretkosc mogło by jechac troszke szybciej niz 220, ponadto zbyt wysokie obroty na 6 biegu bo 3000 przy 120km/h troche duzo! Ogolnie polecam