Lista ocen Opel Corsa D (37)

2,9
~bob
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Auto ładne i zgrabne. Wykonanie przeciętne. Silnik 1.2 kompletna porażka. Wyprzedzanie tira na trasie to rosyjska ruletka. Redukcja na 4, a nawet 3 i żyłowanie silnika, żeby zdążyć. Przy rozpędzaniu szybciej rozkręca się rower. Pierwszy poważny test klimy-kiepsko. Nie daje rady przy dużych upałach nawet na maksymalnym nawiewie. Kiepskie plastiki. Autko tylko do miasta. Nie polecam.
3,8
~nairam59@wp.pl
Hatchback 3d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Proszę Państwa krótko posiadam ten samochód ale. Niedawno uczestniczyłem nim w poważnej stłuczce. Proszę mi wierzyć jest bardzo bezpieczny. System bezpieczeństwa Kabiny sprawił się na medal. Ideałów może i nie ma, pomijając spore zużycie paliwa samochód sprawował się na medal. Super prowadzenie, wygoda dla kierowcy a jeździłem wieloma. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~arko
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
uwazam ze autko udane, sporo miejsca jak i w miare oszczedne silniki, po pierwsze nie jest to jakas limuzyna za ktora sie placi 200 czy 300 tys pln wiec w tej cenie uwazam ze jest to dobra propozycja dla osob ktore chca miec nowy samochodzik
~Tomi
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Mój osiołek roboczy średnio pali około 5,8 l/100 w okresie letnim, 6 l/100 w okresie zimowym. Przejeżdżam ok. 18 tys. km rocznie. Myślę, że to dobry wynik. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mariusz M.
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
B. dobrze wykonane auto kompaktowe. W swojej klasie posiada najciekawszy wyglad i wykonczenie wnetrza. Francuskim autom mówie stanowcze: NIE (Silnik)
~Rafał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Szybko i łatwo można uzyskać oczekiwaną temperaturę odparować szyby. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Arek