Lista ocen Opel Corsa D (7)

3,1
~Tadek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 87KM 64kW
W moim przypadku ciężko jest być zadowolonym. Auto z udokumentowaną, udowodnioną historią. Bezwypadkowe. W bogatej wersji wyposażenia. Niski przebieg. Serwisowane. Wyglądało i pachniało jak nowe gdy je kupiłem. Mimo tego wszystkiego, okazało się katastrofą. Uratowała mnie wykupiona gwarancja.
~Krzysztof
Hatchback 3d Facelifting 1.4 87KM 64kW
Dodaję opinię dokładnie w rocznicę zakupu auta. W tym czasie dobrze poznałem jego zalety oraz wady. Pokonałem ponad 20 tys. km głównie po mieście, ale sporo również po autostradach, ekspresówkach i drogach niższej kategorii. Staram się oceniać auto nie porównując go do aut z wyższych segmentów - miejmy świadomość, że to miejski hatchback segmentu B. Uważam, że w tej klasie aut Corsa wyróżnia się bardzo na plus. Posiadam wysoką wersję...
4,1
~Janusz
Hatchback 1.4 87KM 64kW
Wizualnie i wyposażeniowo przyjemny. Spalanie akceptowalne. Technika prosta. Kilka wnerwiających szczegółów.
3,6
~kotekk
Hatchback 1.4 87KM 64kW
Autko bardzo fajne. Przyjemnie się jezdzi. Nie psuje się. Serwis tani. Jeśli komuś taka wielkość auta odpowiada to mógłby być bardzo dobry wybór. Niestety, pali jak smok. Latem średnio ok.7,5 litra, zimą do 9,0 litrów. Takie spalanie jest przy dynamicznej jeździe, w większości po mieście. Można zejść nawet poniżej 6 litrów ale tylko w czasie płynnej jazdy 70-90 km/h.
~Richard
Hatchback 1.4 87KM 64kW
Posiadam od roku. Mały świr który dowiezie z punktu a do punktu b. Spalanie benzyny zależne od ciężkości nogi. Jak zagazujesz, to tłuczesz gaz ile wlezie a i tak jedziesz za darmo. Polecam, po całym roku użytkowaniu wywaliło tylko wcześniej klejoną cewkę przy -25 stopniach. Daje radę w mieście, bez problemu robi trasy po 1200 kilometrów. W moim przypadku - na 10k km wychlała pół litra oleju, czyli nic.
~krzysiu
bardzo dobry samochód