Lista ocen Opel Frontera B (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ptah@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
wysokiemu kierowcy trochę przeszkadzają drobiazgi o których wyżej. Z drugiej strony w autach terenowych kierowca powinien siedzieć blisko okna coby mógł sobie wyglądnąć na to co dzieje się na zewnątrz. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Fotel kierowcy ma sporo możliwości regulacji , chociaż gdyby dało radę go trochę jeszcze cofnąć to byłoby lepiej. W takim aucie na leżąco się nie pojedzie i tyle. Dla całej reszty miejsca pod dostatkiem a nawet...
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Jedyny minus to że po zamknięciu drzwi ciężko ustawić fotel kierowcy, ciężki wtedy dostępu do pokrętła bocznego. Po za tym masz miejsca ile chcesz. Pasażerowie z tyły w wersji LONG mają więcej niż luksus. Spokojnie postawią torbę przed swoimi nogami. W wersji SPORT nie polecam zasiadać jako pasaże to raczej awaryjne miejsce dla pasażera.
~Mariusz Siedlce
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Jak w większości aut, tak i tutaj z przodu jest wystarczająca ilość miejsca. Kierowca i pasażer nie stukają się łokciami. Z tyłu na szerokość i na nogi jest wystarczająco dużo miejsca. Jedynie zastrzeżenie budzi nisko osadzona tylna kanapa. Bagażnik jest więcej niż wystarczający i swoją pojemnością przewyższa większość obecnie produkowanych suv-ów.
~oreslyfox
Sport 2.2 DTI 115KM 85kW
Sporo miejsca, szczególnie z tyłu- z zewnątrz nie wygląda, że można sie rozsiąść a jak siewejdzie jest więcej miejsca niż w moim 5er touring więc niezłe zaskoczenie. Problem z siedzeniem kierowcy (mam 180cm i jest ok, ale przecież są wyżsi ludzie), to nie jest prawdziwa terenowka, żeby jeździć ze zgiętymi łokciami.
~Kamil
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Samochód jak na mój gust bardzo pojemny i wygodny. Dużo miejsca także na tylnej kanapie, a po złożeniu siedzeń przestrzeń bagażowa jest mega. Ale to zalezy co kto wozi oczywiście, na potrzeby moje i mojej rodziny w zupełności wystarczy (a często dowozimy towar do prowadzonego przez nas sklepu).
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Miejsca bardzo dużo. Z przodu dla kierowcy i pasażera jest bardzo pozytywnie! Na początku trzeba się przyzwyczaić do płaskiej podłogi w cały aucie ale ogólnie jest super . Z tylu 3 osoby mogą jechać
~Michał
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
No ty Frofa mega plusa nie tylko z przodu jest miejsce ale i z tyłu jest wypas. Nie wiem jak oni to zrobili ale jest super. Bagażnik przy tym też niczego sobie.
~mares64@tlen.pl
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
duzo miejsca, ja mam wersje 3 drzwi. jedyna uwaga , tylna kanapa jest troszkie wyzej i osoby ok 185 cm , mogą przy ostrej jezdzie po muldach walić głową w dach :(
~Franko
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
No tu niema o czym mówić auto ma rynek amerykański. Wygodne fotele przednie. Obszerna kanapa tylna i zapasem na nogi i walizkę przed nimi :)

Usterki Opel Frontera B

Opel Frontera B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pikap
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
auto jest wygodne i przestronne, na tyle kanapa jest zdecydowanie za nisko a wysokie osoby mogą mieć wrażenie jak by miały kolan a na uszach