Lista ocen Opel Frontera B (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Niema lepszej terenówki w stosunku ceny/jakoś/utrzymanie i to co oferuje. Jest wiele aut 4x4 do wyboru. Każde ma swoje wady i zalety. Frontera także ma wady i zalety. Musisz być świadom czego oczekujesz a co oferuje auto. Znośne koszty eksploatacji, właściwości terenowe na umiarkowanym poziomie, niezłe warunki drogowe, pakowność, rozmiary nieprzesadzone do akceptacji w mieście (parkowanie) i atrakcyjny wygląd auta 4x4.
~Daniel Rajszczak
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Mój egzemplarz 2.2 DTI 2001 97tys przebiegu doskonale utrzymany, dużo widać było inwestowane - nowe amortyzatory terenowe, piękne alufelgi z bardzo dobrymi oponami + org. alu + zimówki (nowe), orurowanie, piękny zapas, lakier w stanie igła czarny metalik - lekko ponad 30tyś. W sumie brałem pod uwagę tylko Jeepa Grand Cherokee 2... i biorąc pod uwagę, że chciałem coś bardziej terenowego padło na Frotkę.
~Tomek KWiATEK Kwiatkowski
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Od kilku lat podobałami się Frontera B.Ale nie myślałem ze kiedykolwiek będęmógł sobie pozwolićna jej zakup.Ale przyszły takie czasu,że spełniłem swoje marzenie.Jest to auto moim zdaniem najlepiej wypadajace na tle konkutencji za tą ceną.RAV4 :( VITARA :(( SZEROKI :((( te auta to lipa...
~stefan
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
bo za duzo z isusu, tandetna deska, jak w golfie 2, pod deska same wsporki, blaszki itp z czasem jak to wszystko z deska zacznie piszcze to nie pozostanie nic innego jak sprzedac to auto, od strony mechaniki nie mam zastrzezen, cena w prownaniu z innymi markami jest bardzo niska
~maciej
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
Cena wydaje się atrakcyjna w porównaniu z terenówkami Nissana czy Toyoty. Jednak to co zaoszczędzisz przy zakupie zaraz wyłożysz w naprawy, które są kosztowne. A i tak Opel nie wytrzyma nawet połowy tego przebiegu, co któryś z Japończyków.
~ptah@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
nie kupi się za takie pieniądze innej terenówki (nie licząc musso czy inne tego typu wynalazki) auto nie zaskakuje usterkami, wcześniej daje znać że coś jest nie tak.jeśli jest do wyboru frota i o 5 lat starczy szeroki to ja biorę frote
~Tomek KOSA
Sport 2.2 16V 136KM 100kW
za tą cenę czyli 33.000 PLN któę dałem w tamtym roku mam stosunkowo duży fajny samochód z zadatkami auta terenowego.Napęd 4x4 doceni każdy kto porusza się zimą zarypista sprawa. Tak więc stosunek ceny do jakości uważam za dobry.
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Auto tanie w zakupie było . Ale to wnętrzu jakoś nie widać żeby to takie mocno tanie było. Mam wersję limited, skóry są jeszcze w dobrym stanie, plastiki też, wszystko e aucie działa do tej pory!
~Mariusz Siedlce
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Za cenę Froty można kupić nowsze auto kompaktowe, ale nie inną "prawie" terenówkę o tych gabarytach i tak estetycznym nadwoziu. Moim zdaniem Frota wygląda na lepszą niż jest.

Usterki Opel Frontera B

Opel Frontera B – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~t138m@gazeta.pl
Standard 2.2 DTI 115KM 85kW
choć przepłaciłem bo miał tylko 78 tys przebiegu to ostatnia cena nowego była ze skórami ok 170 tys,to przy spadku 2000 r do 40 tys super wersja i maly przebieg-uważam za atrakcyjną.