Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

Silnik 1.6 i KAT 75KM 55kW
Rok produkcji 1990
Okres użytkowania: 5 lat
Opel Kadett E Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : Bezawaryjnośc lac paliwo i jechać!!!
Auto jest dobre a nawet bardzo, najwazniejsze ze jest nie zawodny i nic sie nie psuje. Prosta konstrukcja sprawia że jest prosty w obsłudze, a i częsci są tanie.Jedynie co moze irytować to rdza. samochód jest słabo zabespieczony przed korozja, jeżeli urzytkownik o to nie zadba konczy się bardzo żle.
Silnik \"nie od zajechania\"!!!!. Jego moc wystarcza aby dynamicznie się poruszać przy nie wielkim spalaniu. Jak narazie jest niezawodny!!!!!!
Nie jest żle. Poza wymianą elementów z tworzywa sztuznego łączących lewarek ze skrzynią.
Do codziennej jazdy sprawuje się bardzo dobrze. Dla bardziej dynamicznej jest z miękkie, za bardzo sie wychyla na zekrętach przy większej prędkości.Ale jak juz mówiłem na codzień jest OK
Jak dla mnie jest OK, jedyny mankament to brak klimatyzacji w upalne dni. Wiecej nie mam zastrzeżen
Z przodu jest wystarczająco miejsca, gorzej jest juz z tyłu wysocy pasażerowie maja troche ciasno w nogi i muszą uwarzać na głowe żeby sobie nie potłuc na nierównej drodze.
Nie ma rewelacji mogło by byc lepsze, ale na samochód z tego roku jest super. Jeżdziłem nowszym autem i było o wiele gorzej wyciszone.
Spalanie zależy jedynie od kierowcy kierowcy. Spokojn jazda spokojnie w 6.5 litra na 100 sie zmieści przy jeżdzie mieszanej. Ale gorzej jak sie mu da potrafi i z 9 litrów spalic.
Tani i dobry samochód.
Ten samochód nigdy ale to nigdy mnie nie zawiódł!!!!!!!! Od kiedy go kupiłem wymieniałem tylko olej filtry i klocki hamulcowe i rozrząd i nic pozatym.
Brak usterek nic sie nie zepsuło prze 5 lat!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i KAT 75KM 55kW [l/100km]

6,9