Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

Rok produkcji 1991
Opel Kadett E Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jak na 18 lat nie złamał się od przerdzewienia
Silnik : Przerywanie na wolnych obrotach
Układ elektryczny : drobne usterki układu ale nie bardzo uciążliwe
Układ hamulcowy : Linka ręcznego
Jestem zadowolony z tego auta
Jest dobrze choć zdarza się poskakać
Po wymianie na nową jest ok.Poprzednia po 165 000 nie dogadywała się z różnicowym
Pozytywnie.Nie można narzekać.Prowadzi się stabilnie, nie wychodzi bokiem z zakrętów, trzyma się dobrze drogi.jak na swój wiek to technika w tym układzie działa ok i plus za wspomaganie
Dobra.Widać dużo choć przydało by się lepsze odparowanie szyb, jakieś dodatkowe nawiewy
Przestronne, funkcjonalne wnętrze, pojemny bagażnik i łatwy do niego dostęp.5-cio drzwiowe nadwozie jest naprawdę przyjemne w użytkowaniu
Troszkę brakuje ciepła. W zimę troszkę słabo grzeje. Brak nawiewu ze środkowych kratek jest trochę uciążliwy. Zdały by się dodatkowe nawiewy na przednią i boczne szyby
Na brak miejsca narzekać nie można. Nawet dość wysokie osoby bez problemu mogą podróżować. na tylnej kanapie też miejsca jest odpowiednio dużo choć nie najwięcej
nie jest najgorzej. troszkę szumi od wiatru ale generalnie jest w miarę cicho choć przy dużych prędkościach silnik lekko daje się we znaki
Mam instalację LPG więc w mojej ocenie jest dosyć ekonomiczny.Może troszkę za dużo pali w mieście ale i tak większość jestem w trasie więc to nie problem
Nawet za najmłodszego nie da się za dużo
Z drobiazgów zawodzi czasami jakaś żaroweczka podświetlenia deski czy takie tam.Może przycinanie się sporadyczne zamka drzwi czy ostatnio zerwane linki maski silnika i prędkościomierza, no i klasycznie płyny ustrojowe i filtry ale to się wie...no i taki szkopuł jak mechanizm wycieraczek mnie denerwuje-jest kiepski
Z poważnych usterek to wariował na obrotach. Sonda lambda, czujnik temperatury i potencjometr przepustnicy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i KAT 75KM 55kW [l/100km]

7,3