Ocena kierowcy - Opel Mokka I SUV

enjot 4444, 9 lat temu
Silnik 1.6 Ecotec 115KM 85kW
Rok produkcji 2014
Opel Mokka I SUV 1.6 Ecotec 115KM 85kW 2013-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Zobaczmy za pare lat. Chyba zbędny jest ten start/ stop. Często go wyłączam. W mieście może spowodować, że ten rozrusznik tego nie wytrzyma.
Kolejny Opel i nie mam skali porównawczej. Samochód ogólnie dobry, ale bez jakiś "wystrzałów". Zwykły mały SUW i to jedyna jego zaleta.
Nie mam uwag. Trochę haczy wsteczny, ale powoli się wyrabia.
Bardzo dobry. Ładnie trzyma się drogi, dobrze spisuje się na trasie. Do lesie i polach nie jeżdżę. I chyba do tego ten samochód nie jest stworzony.
Nie mam negatywnych uwag. Tylna szyba bardzo mała, ale idzie się do tego przyzwyczaić. Są czujniki i bez tego ani rusz.
Nie wiem co to ma za znaczenie. To nie ten samochód.
Czwarty, albo piąty opel. Astra II problem z odparowywaniem przedniej szyby. Astra III znów problem z odparowywaniem przedniej szyby. Mokka - TRAGEDIA. Czy, ci konstruktorzy nie mogą kupić od kogoś jakiegoś patentu?. Dwa razy bym w coś czołowo wjechał. Coś okropnego. zaznaczam, że nie mam garażu. Ale panowie z Opla tak nie można Polonez był lepszy. I jeszcze raz - PORAŻKA.
Z przody wszystko gra. Z tyłu dla dwójki małych dzieci lub dwóch osób dorosłych. Pięć osób bym tu nie pakował. A poza tym nikt nie bierze bagażu, bo w bagażniku nie wiele się zmieści.
Lepsze od Astry III. Na trasie przy 140 też jest dobrze.
Mniej niż astra III z tym samym silnikiem. Ale to chyba zasługa wagi auta, bo jest o ok. 100 lżejszy. Trasa ok. 6 /100, miasta 8/100. Zobaczymy zimą.
No to by było po 7 tys. usterki. Ale odpukać, wszystko może się zdarzyć. Na razie wszystko dobrze.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Ecotec 115KM 85kW [l/100km]

6,7