Ocena kierowcy - Opel Senator B

Ffigo, 19 lat temu
Silnik 3.0 i 177KM 130kW
Rok produkcji 1990
Opel Senator B 3.0 i 177KM 130kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Jeśli dałbyś mi 25 tysięcy na auto w pełni luksusowe, kupiłbym właśnie senatora. za większą kasę tylko audi a8. do 25 nie ma nic bardziej komfortowego, mniej zawodnegi i szybszego w stosunku do masy własnej.
Po kilku miesiącach jazdy wywaliłem katalizatory: tak przyspieszają wahadłowce. Bez zarzutów. Myslę, że około 190 koni a silnik pod względem odporności dużo lepszy od 24V. nie ma strachu wkręcić go na wysokie obroty i jechać z katowic do wrocławia z prędkością ciągłą (po autostradzie rzecz jasna) 225-230 km/h. jak pomyslę, że to wszystko na 15 lat temu to składam ukłon temu autu!!!
Myślę i nie mam do czego się przyczepić.
jeżdziłem różnymi nowymi samochodami i grzechem jest powiedzieć, że są bardziej komfortowe od 15 letniego senatora. Nivomat jest cudowny. na jeżdzie komfort auto płynie. żadnej dziury nie czuć mimo, iz cąły czas się jedzie po dziurach.
bez zarzutów, ale zakładam właśnie czujnik cofania.
deska Digital, wszystko co chcę pod ręką, do radia jedynie daleko. Raczej konieczny pilot. Materiały wykończeniowe idealne. Żadnych plastików. Nic mi nie trzeszczy.
duża kabina. Zimą ciężko utrzymać ciepło
jak za sterami boeinga. jest jeden minus- ciężko zamknąć drzwi pasażera z pozycji kierowcy.
bez zarzutów.
jak na tyle lat i taki silnik to i tak skromnie pali. największe niebezpieczeństwo to choroba, na którą zachorowałem- pędzenie między samochodami- to wyciąga najwięcej z baku.
ludzie- w niemczech super sztuki po 600 euro!!!! o czym my mówimy. sama skóra w moim warta 3 tysiące. pełen wypas, ładny klasyczny wygląd i kobiety się oglądają, inny w nowych autkach patrzą z sentymentem albo ciekawością. polecam.
wymieniłem to co się zużyło i nie mam co robić
po tylu latach wymienić głównie visco ( najdroższy element oprócz oryginalnego amortyzatora elektrycznie regulowanego) i wszystko super.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 i 177KM 130kW [l/100km]

7,4