Oceny Opel Senator B 3.0 i 177KM 130kW 1987-1993

Opel Senator B 3.0 i 177KM 130kW 1987-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Senator B 3.0 i 177KM 130kW 1987-1993

~molo
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
witam mama ponad 1rok opla Senatora B wersja CD ( full opcja z Digitalem i komputerem pokladowym) 3.0i 12V (łańcuch, silnik C30NE R6) 177KM + Gaz, skrzynia automatyczna,(4biegowa japonska) z funkcja zima, sport, regulowane zawieszenie, full elektryka z domykaniem szyb z kluczyka, jest to najlepsza wersja silnikowa niezniszczalna! jak sie nie katuje, pali gume i inne h..stwa itd, auto nie do zajechania, auto naprawde godne polecenia i warte...
~Mefisto771
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
można pokochać to auto. Ale trzeba dbać. Tak jak o kobietę. jechałem na obóz z trzema wielkoludami + ja oczywiście, bagażnik zapchany tak, że śniadania nie można wcisnąć i grzaliśmy ponad 200 km/h bez potu. Coś niesmowitego jak to auto jeżdzi. uczulam; najlepsza dynamika powyzej 110.
~mucha@autograf.pl
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
jak na samochód który ma 17 lat to naprawde nieżle jestem zadowolony ,choć nie ukrywam że trzeba go robć,a czniektóre części nie są tanie np orginalne tarcze hamulcowe ate sztuka 350zł klocki komplet 400zł ate(jan zainwestowałem)
~Ffigo
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
Jeśli dałbyś mi 25 tysięcy na auto w pełni luksusowe, kupiłbym właśnie senatora. za większą kasę tylko audi a8. do 25 nie ma nic bardziej komfortowego, mniej zawodnegi i szybszego w stosunku do masy własnej.
~technov7@wp.pl
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
auto porównywalne z MB124 ale senator ma więcej miejsca i na dodatek jest co najmniej 2x tańszy to było najlepsze co się oplowi mogło przytrafić. szkoda że nie ma senatora C czym ja będę jeździł za parę lat? bo tego będę trzymał aż padnie a zanosi sie na długo.
~bociangsm@wp.pl
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
Jeżeli któs lubi wygodne i z klasą auto to jak najbardziej polecam Opla Senatora B. W cenie 10-15 tyś można kupic dobry egzemplarz z bdb wyposażeniem.ABS,centralny zamek,skóra,tempomat,klima,elektryczne zawieszenie itp.
~sulbiny@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
jezdze 1 rok i jestem baaardzo zadowolony,jezdze dosc "ostro",zaden z moich 204 konikow nie ma czasu na odpoczynek.Pokonywanie senatorem dluzszych tras to sama przyjemnosc,auto bardzo wygodne z b. duzym bagaznikiem pomimo zainstalowanej 85 ltr butli z gazem
~Robi
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
Jak dla mnie autko jest piekne i raczej go nigdy niezamienie na cos innego.Niema lepszego autka:)
~Cezary DUKLI Duklas. Stargard Szczeciński
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
Ma tam kilka drobniutkich mankamentów ale są to pierdoły które wymieniłem wcześniej
~apacz
Sedan 3.0 i 177KM 130kW
super auto. Idealne do stania w korkach i ganiania sie z nowymi lagunami czy podobnymi. Swietne na dalekie podroze w niepogode. Nie do zdarcia.